fbpx
logo

גלה איך הגענו מ-$0 ל $6116 ב-74 ימים בלבד בעזרת אמזון לחץ כאן להדרכה

עובד שכיר שמייצר אקסטרה 150,000 דולר בשנה דרך אמזון

עובד שכיר שמייצר אקסטרה 150,000 דולר בשנה דרך אמזון

דירוג:
שם: דרור חן
תיאור

דרור הצטרף לאקדמיה לפני 3 שנים וחיפש משהו שייצר הכנסה לו ולמשפחתו בצורה שלא תלויה בעבודתו כשכיר. בהתחלה היה לו קשה למצוא מוצר מנצח, ועם עבודה סזיפית ולא קלה. אך בעזרת ליווי צמוד יד ביד של האורים והמנטורים, תוך שנה כבר הגעתי למחזור שנתי של מעל 150,000 דולר. היום דרור ממשיך להפעיל את החנות שלו בגאווה ומתחדש מידי פעם במוצר חדש. לסיכום אומר דרור 'אם אתה לא מפחד מעבודה קשה, ומתייחס לזה ברצינות - מובטחת לך הצלחה.' צפו בוידאו המלא של דרור חן.

תמליל

היי, שמי דרור חן. אני אספר לכם היום קצת על עצמי ועל החוויה שלי, שחוויתי באקדמיה של So Simple.

קצת רקע על עצמי, לפני הכל. אז אני תושב חוזר, אני חייתי שתיים עשרה שנים בתאילנד ולפני כשלוש, ארבע שנים בעצם הסיפור שלי עם So Simple וה”אורים”, מתחיל כבר אז. האמת, שחיפשתי משהו שייצר לי הכנסה, לי ולמשפחתי בצורה שהיא לא תלויה אם אני עובד כשכיר או לא עובד כשכיר ותוך שיטוט באינטרנט קצת ללמוד על העולם הזה, שמאוד עניין אותי, עולם הסחר האינטרנטי והפלטפורמה של אמזון בפרט, ככה הגעתי בעצם ל”אורים”.

בראייה לאחור, אני יכול להגיד היום, שזה היה דבר מבורך ואני שמח מאוד על כך. כיום, אני בן 48, אני נשוי עם שני ילדים. אני עובד גם כשכיר ואני מפעיל חנות באמזון, אמזון ארצות הברית, עם מוצרים משלי, עם brand משלי ובהתחלה, למרות שהייתי טיפה סקפטי ולא באתי מהעולם הזה כלל, היה לי קצת קשה להאמין שזה יעבוד ואיך זה עובד. אבל באמת, אני חייב לציין, שתוך התעקשות של ה”אורים” והמנטורים והידע שהם נתנו לי בקורס, נכנסתי לאיזה שהוא מעגל של למידה, שכמו שאמרתי, לא באתי מהתחום הזה שמאוד עניין אותי ופתח לי עולמות חדשים ולמדתי בעצם מקצוע חדש. מקצוע של מסחר באינטרנט והתמקצעות ומה שנקרא ממש להיות בעל ידע נרחב בכל הנושא של אמזון, אמזון ארצות הברית בפרט.

גילוי נאות, בהתחלה היה לי מאוד קשה. היה לי מאוד קשה למצוא מוצרים, למצוא מוצר מנצח, זו הייתה עבודה טיפה סיזיפית ולא קלה. אבל שוב, באמת ייאמר לזכותם של המנטורים ושל ה”אורים”, שלא ויתרו וכיוונו וכל הזמן נתנו כלים ורעיונות ומה שנקרא, ממש ליוו יד ביד. אני יכול להגיד בגאווה, שתוך שנה מהיום שהתחלתי, שנה וקצת, היו לי מחזורים של מעלה מאה חמישים אלף דולר בשנה, שזה, מבחינתי זה ניצחון, גדול אפילו. וכמובן, הדרך לשמר את זה ולתחזק את זה ולהתפתח, נלמדת בקורס שהם מלמדים.

אם אני יכול להגיד דבר אחד, שלאורך השני הלך איתי מהרגע שקיבלתי את ההחלטה, זה פשוט לסמוך על אנשים שמבינים ויודעים את מה שהם עושים וברגע שבאמת לומדים ועובדים איתם, step by step עוברים על הדברים, ההצלחה תגיע. עם הרבה השקעה כמובן, בלי לוותר, כי גם לי היו משברים בדרך וגם לי היה לא קל וכמו שאמרתי, אני לא באתי מהתחום, מעולם הסחר האינטרנטי ובכלל התעסקות במחשבים ובאתרים ולהקים אתר ולפתוח, זה היה נראה לי כמו איזה שהוא משהו, שאני בחיים לא יתעסק איתו, אבל בגלל שגם אני לא ויתרתי וגם בגלל שתמכו בי כל כך טוב, אני חושב שהייתה פה הצלחה וזה דבר שעזר לי מאוד והיום אני בגאווה ממשיך להפעיל את החנות ומתחדש מדי פעם.

בשורה התחתונה, ממליץ לכל אחד וכמובן, מי שיעבוד על פי, by the book, מה שנקרא, על פי הספר, אני מניח שאחוזים גבוהים מאוד שגם יצליח להגיע לתוצאות יפות. אני יודע על חברים שעשו איתי את הקורס במקביל והגיעו לתוצאות אפילו יותר טובות משלי by far, אם אני יכול להגיד את זה. אז אין פה מוכשר לא מוכשר. יש פה אם אתה עובד ואתה משקיע ואתה מתייחס לזה ברצינות ואתה לא מפחד מעבודה קשה, אז מובטחת לך הצלחה, בטח ובטח בליווי של חבר’ה כאלה מקסימים, שתמיד עונים ותמיד מגיבים ותמיד מתייחסים, לא מתעלמים מאף תלמיד שלהם והיום אני יודע שיש להם מעל אלף תלמידים, עדיין תמיד הם נמצאים ועל זה מגיע להם שאפו ובהחלט ממליץ ושיהיה בהצלחה.

התחל וגדל עסק רווחי במיוחד עם מותג פרטי משלך באמזון

לחץ כאן וגלה איך למכור מוצרים פיזיים באמזון ולייצר מכונת מכירות אוטומטית משלך, מבלי להתעסק עם מלאי, שילוח ושירות לקוחות

איך אמא בחופשת לידה בנתה מותג אמזון של מליון דולר

איך אברך עם משפחה הגיע להקמת חנות באמזון של 6 ספרות וכיום עובד עליו שעה ביום ומתפרנס בכבוד

ב-3 שנים האחרונות, יעקב התלווה לצוות סוסימפל להקמת חנות באמזון. כיום יש ליעקב מספר מוצרים תחת מותג משלו ומתפרנס בכבוד...

איך גל, סוחר חדש באמזון ארצות הברית, השיק את המוצר הראשון שלו למעל $12,000 תוך פחות מחודש

סיפור ההצלחה של גל, בן 38, נשוי + 3, הייטקיס שגר בארה”ב. גל מגיע מעולמות האיקומרס והאונליין, ומספר שתמיד רצה...

עשרות שנות ותק, ניסיון רב וחדשנות..

חיפשתי להקים עסק ואהבתי את הרעיון של להיות סוחר באמזון, לעבוד בזמן שלך ומהמיקום שבא לך. אחרי שצפית בארבעת הסרטונים...

מורה דרך – בגלל הקורונה העבודה שלי נפסקה לגמרי

חיפשתי תחומים חדשים להתנסות בהם, אחרי כל מיני הצעות, ראיתי פוטנציאל במסחר באמזון. הבנתי שזה דורש השקעה אבל אפשרי מאוד...

מתעסקת בסחר בינלאומי כבר כמה שנים והיום כל כולי באמזון

מה שגרם לי להיכנס לאמזון זה הרצון להישאר בתחום העיסוק שלי ויחד עם זאת לעשות את זה בזמן ובמיקום שאני...

עובד כשכיר בתאגיד בינלאומי – שמחפש לצאת לעצמאות

תמיד ידעתי שאני רוצה להתעסק בתחום המסחר האלקטרוני וכבר שנים שאני מתעניין מהצד. אני יודע שאמזון היא זירת המסחר הגדולה...

החלטתי להכנס לאמזון בגלל הרצון שלי להיות עצמאי

החלטתי להכנס לאמזון בגלל הרצון שלי להיות עצמאי לא בגלל הכסף הגדול אלא יותר בגלל האתגר. חשוב מאוד להיות מוכן...

בעלת עסק לעיצוב והפקת מתנות

הגעתי למסקנה שאני רוצה למכור באמזון ולא בפלטפורמות אחרות, בגלל הנוחות שאין צורך להתעסק באריזות ומשלוחים. הגעתי לסוסימפל כי הם...

אחרי תקופה של חל”ת עם הילדים בבית הבנתי שאני מחפשת משהו אחר

עבדתי בראיית חשבון עד הקורונה ואז הייתי הרבה עם הילדים בחל”ת. הבנתי שאני מחפשת משהו אחר עם שעות יותר גמישות...

עובדת בתחום הביוטק 20 שנה בתעשייה

אחרי שעקבתי אחרי האורים תקופה ארוכה, החלטתי להירשם לאקדמיה. אני כבר חודש ימים בתהליך הליווי – אני קצת סקפטית אבל...

בעל חנות קוסמטיקה בגרמניה

הצטרפתי בינואר 2021 – ובגלל הקורונה הבנתי שאני חייב הכנסה נוספת שלא תלויה במיקום פיזי. ממליץ בחום על כל תוכנית...

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר