fbpx
logo

גלה איך הגענו מ-$0 ל $6116 ב-74 ימים בלבד בעזרת אמזון לחץ כאן להדרכה

הגיע למליון – הסיפור של בועז אשד

הגיע למליון – הסיפור של בועז אשד

דירוג:
שם: בועז אשד
תיאור

בועז, תושב ברזיל, הצטרף לתוכנית הליווי של אורי ואורי ב 2015 ומספר בוידאו את התהליך שעבר, על הקשיים שהיו ועל ההצלחה שהגיעה. 'זה לא לעצלנים' אומר בועז ומוסיף שהיום הוא מכור לתחום הזה, נענה מאוד, וכל הזמן נמצא בתהליך של למידה. הקשיבו לסיפור של בועז.

תמליל

היי חברים, קוראים לי בועז. אני מוכר באמזון, מוכר כבר ארבע שנים ואני פה בשביל להמליץ על המסלול המקיף של So Simple של אורי ואורי. אז קצת על עצמי. אני חי בברזיל, כמו שאתם רואים. אני פה כבר עשרים ושתיים שנה ולמעשה, אני התחלתי פה את כל הקריירה שלי בכלל בתחום שהוא ביטחון, זה משהו שהתגלגל כזה עוד מ-, אחרי הצבא. בשלב מסוים הגעתי למסקנה, לפני איזה חמש שנים פחות או יותר, הגעתי למסקנה שאני חייב להחליף את המקצוע הזה, שזה לא מה שעושה לי, אני לא אוהב את זה וחיפשתי כל מיני פתרונות. וצצו לי, אורי ואורי, בכל החיפושים האלה, שעשיתי באינטרנט, כן? חיפשתי משהו שאני יכול גם להיות מצד אחד פסיבי זאת אומרת להיות בבית ולהרוויח כסף בלי לעבוד יותר מדי. מצד שני, גם משהו שיספק אותי מבחינה מקצועית, כי החלק של, בעצם המקצוע שהיה לי, הגעתי לשלב שזה כבר לא עשה לי את זה. וזה אולי זה גם משבר גיל הארבעים ומשהו או משהו כזה, אבל זה פשוט מאוד קרה לי ואמרתי פה אני חייב לעשות איזה סטופ ולעבור הלאה.

אז אני חייב להמליץ לכם באמת בחום על המסלול המקיף. היו לי מלא חששות לפני זה, כמובן, כמו לכולם, זה נורמלי. פחדתי להשקיע ולהפסיד, פחדתי שאני לא אצליח, לא היה לי מושג בכלל בתחום, זאת אומרת, לא ידעתי לעבוד באינטרנט. הייתי ב-ynet וכותב אימיילים, זהו. אז היו לי את הפחדים האלה, כמו לכולם, אם אני אצליח בכלל, אם זה בשבילי וחשבתי שבעצם מי שמגיע לתחום הזה הוא בטח איזה מתכנת לשעבר או משהו בהייטק. ודיברתי קצת עם ה”אורים” כמובן, לפני זה הייתה לי שיחה איתם והם אמרו לי שזה לא בדיוק ככה, שאני גם יכול להצליח, הם הראו לי כמה דברים מאוד מעניינים. השתכנעתי, הם היו נראים מאוד אמינים.

אני יודע את זה ברור שהיום שהם סופר אמינים. כן, אני הגעתי לאן שהגעתי בזכותם. אז כן, הלכתי על זה, קפצתי למים והיו לי מלא, מלא הפתעות בדרך, כי גיליתי שפתאום יש פה קהילה מחבקת, יש פה בעצם מלא חבר’ה, שהגיעו כמעט במקרים דומים לשלי או כל מיני מצבים, כמובן, כן? אבל כל מיני חבר’ה ממש טובים, שאחד עוזר לשני, קהילה תומכת, זה משהו מדהים. אני לא האמנתי שאפשר ליצור דבר כזה, שממש את כל הידע שאנחנו יודעים, אנחנו ממש מעבירים הלאה לחבר’ה הבאים, לחבר’ה הצעירים וכמה עזרו לי חבר’ה ותיקים. כמובן אורי ואורי גם כן, תמיד השתתפו בזה.

אז לסיכום, מה שאני אומר, ממליץ על כל התהליך הזה, אתם תקבלו פה ממש המון עזרה מהחבר’ה הוותיקים יותר ומהמנטורים אני היום אחרי ארבע שנים, הגעתי כבר למספרים מאוד יפים, ממש מספרים יפים, בוא נגיד שהגעתי למיליון. כמובן זה דורש הרבה עבודה זה לא משהו שהיה קל זה לא משהו שעכשיו כאילו אני יודע איזה השקעתי במקום נכון או משהו כזה זה בפירוש עבודה. אני למדתי ועבדתי. זה לא לעצלנים, אוקי? זה כן לעצלנים בהמשך. בהמשך אתם יכולים להיות עצלנים ובאמת להיכנס לפאסיביות. אבל בהתחלה זה בפירוש לאנשים חרוצים ולאנשים שעם כל הכוחות והמרץ נכנסים, לוקחים את זה ברצינות, לא מעגלים פינות, לא מחפשים לעקוף אף אחד, בצורה ישרה כמובן והדברים קורים. אז אני מאוד ממליץ לכם, מי שמתלבט או מי שפה מחפש את עצמו או משהו כזה. זה תחום מאוד מעניין, לפחות אותי, אותי זה תפס את החיידק ותפס בגדול.

היום אני ממש מכור לכל התחום הזה. כל הזמן חוקר דברים חדשים, כל הזמן מחפש עוד חומר חדש ללמוד, עוד דברים שיכולים לקדם לי את המוצרים. אני נהנה מאוד ממה שאני עושה. ממליץ לכם למי שכמובן יש לו טיפה משיכה לתחום הזה אז באמת לכו על זה כי אתם תגלו פה עולם ענק ולמי שמחפש את עצמו בכלל אם הוא לא מצא את המקצוע שלו, באיזה גיל מסוים, לפחות בגילאים שלנו ורוצה פה איזה עניין בחיים ובאמת הכנסה כמו שצריך וקצת שקט ורוגע בראש, זה המקום. אני קיבלתי את זה. אני עבדתי בשביל זה ואני קיבלתי את זה. מאוד ממליץ על כל התהליך הזה בכלל, כי זה, החומר הזה היה כל כך לשלב שלב.

אני יכול לסכם את זה ממש בקצרה, שממש למדנו דבר ראשון, למצוא את המוצר המנצח, שזה לא ברור מאליו. אנחנו מכירים אחרי זה הרבה חבר’ה שנכנסים, בכל מיני קבוצות פתוחות כאלה, שנכנסים עם כל מיני מוצרים למיניהם וכל מיני רעיונות משוגעים והמצאות וחידושים וחושבים שהם גילו את אמריקה עם איזה מוצר וזה ה-מוצר. איזה פחד. אני רואה מלא חבר’ה שהם נשארים תקועים עם כל מיני סחורה וצרות אללה איסטור ומפסידים פה הרבה כסף. וזה לא משהו שקורה אצלנו. אנחנו בפירוש מתחילים במציאת המוצר. זה עבודה קשה, זה עבודה שבהתחלה יש חבר’ה שאפילו יכולים להתייאש, בוא נגיד העצלנים ביניכם, יכולים להתייאש, כי זה דורש ממש לשבת כל יום ולחרוש ולחפור ולאסוף נתונים.

אחרי זה ממש למדנו את כל החלק של המשלוחים, סליחה, של הייצור של המוצר והמשלוחים ואז למעשה כשזה הגיע לאמזון, נכנסו בכאסח בהשקה, שזה היה מגניב לאללה, התרגשות גדולה כי כשהגיעו המוצרים שלי פתאום זה נמכר ונמכר בטירוף, זה מוצר מנצח ונכנסנו יותר ויותר לעומק, לעולם של השיווק ועד היום אני לא מפסיק לחפור ולהיכנס לעולם של השיווק. אז לי זה הצליח, אני מכיר הרבה חבר’ה, שזה הצליח להם. אסור פה לעגל פינות, צריך להיות אנשים עקשנים, צריך לצאת מהעצלנות ובאמת לעבוד.

להתחיל, אפשר להתחיל אפילו בכמה שעות ביום, שעתיים, שלוש. לאט, לאט גם תופסים יותר תאבון, אבל זה בפירוש מצליח. אז זהו, אני מקווה שעזרתי למי שאני יכול לעזור. שיהיה בהצלחה לכולם. תודה, ביי.

הראיון המלא עם בועז:

התחל וגדל עסק רווחי במיוחד עם מותג פרטי משלך באמזון

לחץ כאן וגלה איך למכור מוצרים פיזיים באמזון ולייצר מכונת מכירות אוטומטית משלך, מבלי להתעסק עם מלאי, שילוח ושירות לקוחות

איך אמא בחופשת לידה בנתה מותג אמזון של מליון דולר

איך אברך עם משפחה הגיע להקמת חנות באמזון של 6 ספרות וכיום עובד עליו שעה ביום ומתפרנס בכבוד

ב-3 שנים האחרונות, יעקב התלווה לצוות סוסימפל להקמת חנות באמזון. כיום יש ליעקב מספר מוצרים תחת מותג משלו ומתפרנס בכבוד...

איך גל, סוחר חדש באמזון ארצות הברית, השיק את המוצר הראשון שלו למעל $12,000 תוך פחות מחודש

סיפור ההצלחה של גל, בן 38, נשוי + 3, הייטקיס שגר בארה”ב. גל מגיע מעולמות האיקומרס והאונליין, ומספר שתמיד רצה...

עשרות שנות ותק, ניסיון רב וחדשנות..

חיפשתי להקים עסק ואהבתי את הרעיון של להיות סוחר באמזון, לעבוד בזמן שלך ומהמיקום שבא לך. אחרי שצפית בארבעת הסרטונים...

מורה דרך – בגלל הקורונה העבודה שלי נפסקה לגמרי

חיפשתי תחומים חדשים להתנסות בהם, אחרי כל מיני הצעות, ראיתי פוטנציאל במסחר באמזון. הבנתי שזה דורש השקעה אבל אפשרי מאוד...

מתעסקת בסחר בינלאומי כבר כמה שנים והיום כל כולי באמזון

מה שגרם לי להיכנס לאמזון זה הרצון להישאר בתחום העיסוק שלי ויחד עם זאת לעשות את זה בזמן ובמיקום שאני...

עובד כשכיר בתאגיד בינלאומי – שמחפש לצאת לעצמאות

תמיד ידעתי שאני רוצה להתעסק בתחום המסחר האלקטרוני וכבר שנים שאני מתעניין מהצד. אני יודע שאמזון היא זירת המסחר הגדולה...

החלטתי להכנס לאמזון בגלל הרצון שלי להיות עצמאי

החלטתי להכנס לאמזון בגלל הרצון שלי להיות עצמאי לא בגלל הכסף הגדול אלא יותר בגלל האתגר. חשוב מאוד להיות מוכן...

בעלת עסק לעיצוב והפקת מתנות

הגעתי למסקנה שאני רוצה למכור באמזון ולא בפלטפורמות אחרות, בגלל הנוחות שאין צורך להתעסק באריזות ומשלוחים. הגעתי לסוסימפל כי הם...

אחרי תקופה של חל”ת עם הילדים בבית הבנתי שאני מחפשת משהו אחר

עבדתי בראיית חשבון עד הקורונה ואז הייתי הרבה עם הילדים בחל”ת. הבנתי שאני מחפשת משהו אחר עם שעות יותר גמישות...

עובדת בתחום הביוטק 20 שנה בתעשייה

אחרי שעקבתי אחרי האורים תקופה ארוכה, החלטתי להירשם לאקדמיה. אני כבר חודש ימים בתהליך הליווי – אני קצת סקפטית אבל...

בעל חנות קוסמטיקה בגרמניה

הצטרפתי בינואר 2021 – ובגלל הקורונה הבנתי שאני חייב הכנסה נוספת שלא תלויה במיקום פיזי. ממליץ בחום על כל תוכנית...

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר