fbpx
logo

גלה איך הגענו מ-$0 ל $6116 ב-74 ימים בלבד בעזרת אמזון לחץ כאן להדרכה

איריס מספרת על המסע שלה ועד היום

איריס מספרת על המסע שלה ועד היום

דירוג:
שם: איריס פלולי
תיאור

'אנחנו פה בשביל לעשות כסף' אומרת איריס. לפני שאיריס הצטרפה אלינו הייתה בהכשרה אחרת והביאה מוצרים שלא נמכרו. לאחר מכן נתקלה בקייס סטאדי החינמי שלנו ועדיין הייתה ספקטית. ככל שעבר הזמן צברה ביטחון ומומנטום והביאה מוצרים מנצחים. בוידאו איריס מסבירה כמה זה חשוב לעשות מחקר. לבסוף איריס מספרת על תוכנית ההכשרה המקיפה שלנו.

תמליל

היי, שלום חברים, כאן איריס פלולי. היום אני אספר לכם קצת על האקדמיה לאמזון, שזאת האקדמיה של אורי פירוז ואורי לוי, התותחים. וזהו, מאיפה מתחילים?

קודם כל, אני למדתי בקורס קודם, אצל  יעל גלזר. זה היה קורס נחמד, מאוד מאוד בסיסי וניסיתי להביא כמה מוצרים לאמזון, חלקם נמכרו, חלקם נתקעו ובסוף הכרתי את ה-case study של ה”אורים”, שמאוד מאוד הלהיב אותי על העניין. לא כל כך הבנתי מה ההבדל בין הקורס של יעל גלזר לקורס שלהם, אבל לאט לאט זה התברר, שבעצם פה, באקדמיה, אנחנו לומדים איך למתג מוצר, קודם כל איך לבחור את המוצר המושלם בשבילנו, על פי פרמטרים מאוד מאוד מדויקים. זה לא סתם שאנחנו מזפזפים לנו באתר ומחליטים: אוקי, בוא נביא את המוצר הזה, נראה לנו טוב.

בודקים היטב, היטב בזכוכית מגדלת את כל הפרמטרים: מה העלויות של המוצר הזה, מה הרווחיות של המוצר, מה התחרותיות שם. כשאנחנו מחליטים בסיכומו של דבר על מוצר, אנחנו יודעים שאנחנו בחרנו מוצר טוב, שהולך לעשות לנו הרבה כסף ובשביל זה אנחנו פה, לעשות כסף.

אז בקורס של ה”אורים” קודם כל אנחנו לומדים איך לבחור את המוצר. אחר כך, אנחנו לומדים איך לשווק אותו והחלק הזה כל כך חשוב, שאין מילים להסביר אותו. אתה יכול להביא מוצר, כל אחד יכול להביא מוצר, זה לא בעיה. הולכים לאליבאבא, בוחרים מוצרים, משלמים לספק, שולחים לאמזון. מה קל מזה? אין קל מזה, זה הכי קל בעולם. רק מה? קודם כל, לא בטוח שהמוצר הזה יכניס לכם כסף. שתיים, יכול להיות שהוא פשוט ישב באחד מארבעים או כמה מחסנים שיש להם ויעלה אבק, כמו שקרה גם לי, כי בלי לשווק אותו, אתה פשוט תקוע איתו והכסף שלך יושב על המדפים של אמזון.

אז חברים, בואו נדבר על הקורס. הקורס עצמו הוא מצוין. אני עברתי הרבה קורסים, בכל מיני תחומים. הקורס הזה, הוא פשוט מביא אותך מאלף ועד תו. אין דבר שאתה רוצה לדעת, שאתה לא תלמד פה. וגם אם אתה לא בטוח מה את צריך לדעת, מסבירים לך הכל. דברים שאתה לא מבין בכלל. אבל מה שחשוב להבין, שהקורס הזה מתמקד ב-private label, שזה בעצם להביא מוצר, למתג אותו, שיש לנו כמה פטנטים איך לעשות את זה ולהביא אותו לאמזון כשהוא שלך. לשים את הלוגו שלך על המוצר, זה לא הופך אותו לשלך, צריך מאוד להיזהר עם זה. יש הרבה מותגים באמת, שקיימים בשוק, שאם אתה תלך ותעשה דבר כזה, אתה הולך להסתבך. אז למה לא לעשות את הכל בדרך הנכונה?

אז הקורס עצמו, קודם כל, הוא אורך שלושה חודשים והוא בנוי משמונה מודלים, שבכל מודל מסוים שרץ על פני כל הסרטונים. יש וובינרים חיים, כל מודל יש וובינר וגם יש כבר, זה הקורס השלישי שעכשיו נפתח, יש כבר וובינרים שהיו, שמכסים המון, המון נושאים שהם כבר נמצאים בספריית הסרטונים של האקדמיה, שכל מי שמצטרף יכול לצפות בתוך המודל שהוא נמצא. כל מודל נפתח לפי הזמן שלו ובסך הכל, מדהים. אתם יכולים גם לדעת, קודם כל אתם יכולים להיות שקטים, שאין דבר שאתם פשוט תשבו עם עצמכם ותתלבטו איך לפתור אותו, יש לנו קבוצה סודית בפייסבוק, יש הרבה קבוצות, אבל הקבוצה הזאת, היא קבוצה שהיא מיוחדת רק לחברי האקדמיה, לאנשים שנכנסו כסטודנטים בקורסים, נמצאים בתוך הקבוצה הזאת. אי אפשר סתם להצטרף אליה ולכן היא סודית. בקבוצה הזאת אנחנו מעלים כל שאלה, כל עניין, אפשר לחזור אחורנית בדפים ולראות את המגוון של השאלות שעלו שם וגם כל נושא שאתה מחפש, היום אם אתה נכנס, אתה מעלה את השאלה שם, אתה רושם את הנושא שלך וגם היום, יעזרו כולם, אין דבר כזה. אין דבר כזה שבן אדם אומר: “יש לי בעיה, תעזרו לי” ולא יקבל מנה. זה לא כמו בהרבה קבוצות אחרות, שעד שמישהו עוזר. פה זה ממש אחד עוזר לשני ויש לנו את ה”אורים”, שעוזרים גם. ברגע שצריך, ברגע שהקבוצה לא מוצאת את התשובה וגם באופן תדיר, הם נמצאים בקבוצה ועונים על שאלות. ככה שאתה לא לבד. אמנם הקורס הוא אינטרנטי, אבל תכלס, אתה מקבל את כל העזרה שאתה צריך.

תרשמו היום, אל תפספסו את ההזדמנות, לא ברור אם יהיה עוד קורס וכדאי לכם. אני ממליצה ואני מאמינה שכל חברי הקבוצה שלנו, משני הקורסים הקודמים וגם כאלה שהצטרפו בין לבין, תומכים במה שאני אומרת וזהו.

אני בקבוצה הפתוחה, אם יש שאלות, בכיף. ביי, להתראות. היה כיף.

התחל וגדל עסק רווחי במיוחד עם מותג פרטי משלך באמזון

לחץ כאן וגלה איך למכור מוצרים פיזיים באמזון ולייצר מכונת מכירות אוטומטית משלך, מבלי להתעסק עם מלאי, שילוח ושירות לקוחות

איך אמא בחופשת לידה בנתה מותג אמזון של מליון דולר

איך אברך עם משפחה הגיע להקמת חנות באמזון של 6 ספרות וכיום עובד עליו שעה ביום ומתפרנס בכבוד

ב-3 שנים האחרונות, יעקב התלווה לצוות סוסימפל להקמת חנות באמזון. כיום יש ליעקב מספר מוצרים תחת מותג משלו ומתפרנס בכבוד...

איך גל, סוחר חדש באמזון ארצות הברית, השיק את המוצר הראשון שלו למעל $12,000 תוך פחות מחודש

סיפור ההצלחה של גל, בן 38, נשוי + 3, הייטקיס שגר בארה”ב. גל מגיע מעולמות האיקומרס והאונליין, ומספר שתמיד רצה...

עשרות שנות ותק, ניסיון רב וחדשנות..

חיפשתי להקים עסק ואהבתי את הרעיון של להיות סוחר באמזון, לעבוד בזמן שלך ומהמיקום שבא לך. אחרי שצפית בארבעת הסרטונים...

מורה דרך – בגלל הקורונה העבודה שלי נפסקה לגמרי

חיפשתי תחומים חדשים להתנסות בהם, אחרי כל מיני הצעות, ראיתי פוטנציאל במסחר באמזון. הבנתי שזה דורש השקעה אבל אפשרי מאוד...

מתעסקת בסחר בינלאומי כבר כמה שנים והיום כל כולי באמזון

מה שגרם לי להיכנס לאמזון זה הרצון להישאר בתחום העיסוק שלי ויחד עם זאת לעשות את זה בזמן ובמיקום שאני...

עובד כשכיר בתאגיד בינלאומי – שמחפש לצאת לעצמאות

תמיד ידעתי שאני רוצה להתעסק בתחום המסחר האלקטרוני וכבר שנים שאני מתעניין מהצד. אני יודע שאמזון היא זירת המסחר הגדולה...

החלטתי להכנס לאמזון בגלל הרצון שלי להיות עצמאי

החלטתי להכנס לאמזון בגלל הרצון שלי להיות עצמאי לא בגלל הכסף הגדול אלא יותר בגלל האתגר. חשוב מאוד להיות מוכן...

בעלת עסק לעיצוב והפקת מתנות

הגעתי למסקנה שאני רוצה למכור באמזון ולא בפלטפורמות אחרות, בגלל הנוחות שאין צורך להתעסק באריזות ומשלוחים. הגעתי לסוסימפל כי הם...

אחרי תקופה של חל”ת עם הילדים בבית הבנתי שאני מחפשת משהו אחר

עבדתי בראיית חשבון עד הקורונה ואז הייתי הרבה עם הילדים בחל”ת. הבנתי שאני מחפשת משהו אחר עם שעות יותר גמישות...

עובדת בתחום הביוטק 20 שנה בתעשייה

אחרי שעקבתי אחרי האורים תקופה ארוכה, החלטתי להירשם לאקדמיה. אני כבר חודש ימים בתהליך הליווי – אני קצת סקפטית אבל...

בעל חנות קוסמטיקה בגרמניה

הצטרפתי בינואר 2021 – ובגלל הקורונה הבנתי שאני חייב הכנסה נוספת שלא תלויה במיקום פיזי. ממליץ בחום על כל תוכנית...

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר