fbpx
logo

גלה איך הגענו מ-$0 ל $6116 ב-74 ימים בלבד בעזרת אמזון לחץ כאן להדרכה

מחוסר אמונה מוחלט ל-50 מכירות ביום

מחוסר אמונה מוחלט ל-50 מכירות ביום

דירוג:
שם: מאיר בר
תיאור

הוא התחיל בתור מישהו שלא מסוגל לשבת על המחשב יותר מחצי שעה, לא יודע אנגלית ולא הסתדר לו בראש שהלימוד דרך האינטרנט ושצריך לשלם סכום גבוה. בגדול, מאיר לא האמין בעצמו. וכמו שהוא מספר 'נסעתי על אופניים וראיתי אנשים טסים בחלליות'. מאיר החליט לתת לזה צ'אנס והתקדם יד ביד עם האורים, יצר מוצר בסין ושלח לאמזון. היום המוצר שלו מוכר 40-50 יחידות ביום וכבר בודק למוצרים נוספים.

תמליל

מאיר בר

שלום לכולם. רציתי לשתף אתכם בתהליך שלי ובלימוד שלי בפלטפורמה של אמזון.

אני מאיר בר, בן 52. בחמש עשרה שנה האחרונות אני מעצב תכשיטי אופנה ומייצר בסין. מוכר פה בארץ לחנויות בסיטונאות וזהו.

לפני שנתיים וחצי שמעתי פעם ראשונה על אמזון והבת שלי, גל, אמרה לי: “אבא, למה שלא תמכור באמזון? אמזון, אתה יכול למכור הרבה”. אמרתי לה: “אין בעיה. אפשר, אפשר לנסות”. ובדקתי לגבי קורסים, מצאתי איזה שהוא קורס באינטרנט, שיכול לעזור לנו. זה קורס של שיעורים בכיתה, לא באינטרנט. החיסרון של זה, שאתה לומד בכיתה ואתה מגיע הביתה, חצי מהחומר בעצם נעלם והתאדה. קשה מאוד לשמור על חומר, במיוחד לא עם הזיכרון שלי. זהו, זה, ואמרתי לעצמי, שהבת שלי תתמוך בי ותעשה את כל הדברים הקשים שלי, שמתבטאים בנושא של לתפעל את המחשב, לעשות את השילוח ואני אארוז את התכשיטים. לה כמובן לא היה הרבה זמן, אבל ככה זה עבד בעצם, לקחתי את התכשיטים, לקחתי איזה שהוא מבחר של שלושים פריטים ושלחתי את זה לאמזון. לא ידעתי מה זה קידום, לא ידעתי מה זה PPC, לא ידעתי איך לפתוח, להיכנס ל-seller central, לא היה לי שום גישה לזה, אף פעם לא למדתי מחשבים בצורה מסודרת, גם לא היה לי בבית ספר מחשבים וגם לא הייתי צריך לעבוד על מחשבים, אז כך שאף פעם לא. חוץ מזה שהאנגלית שלי ברמה מאוד ירודה. אז ככה זה התנהל: אני הייתי אורז את התכשיטים והבת שלי הייתה שולחת אותם. היינו שמים בעצם, לא עשינו יותר מדי באמזון, רק שמנו בעצם את התכשיטים ומה שנמכר, נמכר. ומי שעשה ביקורת טובה, סבבה. ומי שעשה ביקורת שלילית, סבבה. לא ידענו איך להתמודד עם הדברים האלה. וזהו.

ולפני שנה, שמעתי על So Simple, ראיתי כמה סרטונים בווידאו. יצרתי איתם קשר וחזר אליי אורי לוי והוא אומר לי: “כן, זה קורס אינטרנטי”. בשבילי, קורס אינטרנטי, אני לא מבין מה זה קורס אינטרנטי. אני רוצה לדעת מה, איפה לומדים, אני רוצה לראות את המורה, אני רוצה לראות אותך, אני רוצה לראות למי אני משלם. לא היה לי, לא הסתדר לי שאני צריך לעשות קורס באינטרנט, במחשב, במיוחד למישהו כמוני, שאני לא מסוגל לשבת על מחשב יותר מחצי שעה. ואמרתי לו: “שמע, אם יש שאלות, אם יש לי דברים שאני לא מבין, איך אני מסתדר עם זה?”, אז הוא אמר לי: “שמע, יש את, אתה יכול לפנות אלינו באימייל ויש פעם בשבוע וובינר, שאתה יכול לשאול שאלות”. וזהו, לא כל כך הסתדר לי בראש כל הלימוד הזה באינטרנט ושאני אצטרך לשלם על זה גם, נראה לי סכום קצת גבוה בשביל קורס באינטרנט.

וזהו, אמרתי: אני חייבת לעשות את הצעד הזה, אני חייב להתחיל עם זה. והגעתי לוובינר הראשון שלי, אני זוכר ושמעתי כל מיני מושגים וביטויים וכל מיני אותיות. וואלה, זה נראה לי משהו דמיוני. לא חשבתי בכלל שאני אוכל להגיע למצב שאני אבין את כל האותיות והמושגים האלה באמזון. זה נראה לי משהו הזוי. זה כמו לבוא עם אופניים לאיזה שהוא מקום ואתה רואה אנשים טסים בחלליות כאילו. אתה אומר: איך אני יכול לטוס פעם בחללית. זה נראה לי ממש רחוק ממני. במיוחד גם למישהו כמוני שלא, בבית ספר לא למדתי, אז עכשיו אני אלמד? כאילו, בגיל שלי עכשיו לשבת ללמוד? זה נראה לי משהו בלתי אפשרי, ממש.

התחלתי ללמוד, התחלתי בעצם את התהליך. אבל גיליתי תוך זמן קצר, שבעצם הדבר הכי, היתרון הכי גדול בקורס הזה ובכלל בנושא של האינטרנט זה, שזה מתאים לי. קודם כל, שמעתי שאני לא צריך אנגלית ברמה גבוהה או באיזו שהיא, ברמה ממש מינימלית ולא צריך שום ידע במחשבים. וואלה, זה התאים לי, מתאים לי, עונה על הקריטריונים. והתחלתי ללמוד, הגעתי לוובינר הראשון, שמעתי את כל המושגים האלה, כמו שאמרתי ולאט, לאט התחלתי. עכשיו, היתרון הכי גדול בעצם, בשבילי לפחות, בקורס הזה, זה שאני רואה את הסרטונים האלה, אני לאל, גם אם אני לא מבין אותם, אני יכול לראות אותם פעם, פעמיים, שלוש, ארבע, עשר, בעצם עד שאני מבין אותם. היה לי מאוד קשה, באמת, כל הסרטונים האלה עברתי עליהם כמה פעמים. יש סרטונים שעברתי עליהם יותר מחמש, שש פעמים, כדי להבין אותם. לפעמים הייתי משתמש בגוגל כדי להבין את מה שאני לומד. אז זה לא היה פשוט.

וזהו ולאט, לאט התקדמתי וממש, יד ביד עם ה”אורים” והגעתי בעצם למצב, שהיום ייצרתי מוצר בסין, הכל בהתאם לפי ההנחיות שלהם ושלחתי את זה לאמזון כמובן. היום המוצר כבר חודש וחצי באמזון. אי אפשר להשוות בכלל את הידע ומה שרכשתי בקורס הזה לעומת מה שהיה לי לפני כן. היום אני יושב במקום שלא חשבתי בחיים שאני אוכל להיות בעמדה כזאת. זה פשוט, אני מתמוגג מזה. זהו, היום המוצר שלי יושב באמזון כבר חודש וחצי ואני ממש, ממש מרוצה, כי גם לפי המחקרים שלי ולפי מה שלימדו אותי, המוצר היה צריך למכור איקס מסוים, אני יודע, משהו כמו תשעה, עשרה מוצרים ביום והיום אני עובד כבר, בשבוע האחרון, על ממוצע של ארבעים, חמישים יחידות ביום, שזה נראה לי ממש דמיוני.

ואני מאוד מרוצה, אני ממש מרוצה והיום אני ממשיך, כמובן אני לא עוצר וכבר בודק לגבי מוצרים אחרים שאני רוצה להביא לאמזון וליישם את מה שלמדתי. סך הכול אני מאמין שבמוצר השני כבר יהיה לי הרבה יותר קל. וזהו, אני ממש, ממש, ממש מרוצה ואני רוצה גם להודות ל”אורים” על כל התמיכה וכל העזרה וכל הסבלנות המדהימה שלהם. זה משהו שאני לא מכיר ממקומות אחרים, כי גם מאנשים שלקחו קורסים ממקומות אחרים ואני שומע אותם אומרים: “כן, הם עוזרים אבל אתה יודע, יש לך את ההרגשה הזאת, שאתה שואל פעם, פעמיים, שלוש ואתה מקבל את תשובות כאלה של, כאילו, תעזוב אותי”, אז זה ממש לא פה. זה ממש לא במקרה הזה. יש להם סבלנות בלתי נגמרת, שאני לא מבין אותם מאיפה לענות על כל כך הרבה שאלות, שהן אותו דבר בכל כך הרבה פעמים, אז וואלה, שאפו. זהו.

שיהיה לכולם בהצלחה ואני מקווה שעודדתי גם את אלה שהם בתחילת דרכם ומתקשים וקשה להם ולא מצליחים ומתמודדים באמת עם המון קשיים. אני התמודדתי עם המון קשיים, אני לא יכול להגיד, שהיום אני איזה שהוא פנומן באמזון, אבל כל יום אני לומד וכל יום אני משקיע וזה משתלם, בסופו של דבר זה משתלם, אז לא להתייאש ואני הדוגמה הכי טובה לזה עוד, למה אני באתי במצב הכי גרוע ללימודים האלה. זהו, אז שיהיה בהצלחה לכולם ונשתמע.

התחל וגדל עסק רווחי במיוחד עם מותג פרטי משלך באמזון

לחץ כאן וגלה איך למכור מוצרים פיזיים באמזון ולייצר מכונת מכירות אוטומטית משלך, מבלי להתעסק עם מלאי, שילוח ושירות לקוחות

איך אמא בחופשת לידה בנתה מותג אמזון של מליון דולר

איך אברך עם משפחה הגיע להקמת חנות באמזון של 6 ספרות וכיום עובד עליו שעה ביום ומתפרנס בכבוד

ב-3 שנים האחרונות, יעקב התלווה לצוות סוסימפל להקמת חנות באמזון. כיום יש ליעקב מספר מוצרים תחת מותג משלו ומתפרנס בכבוד...

איך גל, סוחר חדש באמזון ארצות הברית, השיק את המוצר הראשון שלו למעל $12,000 תוך פחות מחודש

סיפור ההצלחה של גל, בן 38, נשוי + 3, הייטקיס שגר בארה”ב. גל מגיע מעולמות האיקומרס והאונליין, ומספר שתמיד רצה...

עשרות שנות ותק, ניסיון רב וחדשנות..

חיפשתי להקים עסק ואהבתי את הרעיון של להיות סוחר באמזון, לעבוד בזמן שלך ומהמיקום שבא לך. אחרי שצפית בארבעת הסרטונים...

מורה דרך – בגלל הקורונה העבודה שלי נפסקה לגמרי

חיפשתי תחומים חדשים להתנסות בהם, אחרי כל מיני הצעות, ראיתי פוטנציאל במסחר באמזון. הבנתי שזה דורש השקעה אבל אפשרי מאוד...

מתעסקת בסחר בינלאומי כבר כמה שנים והיום כל כולי באמזון

מה שגרם לי להיכנס לאמזון זה הרצון להישאר בתחום העיסוק שלי ויחד עם זאת לעשות את זה בזמן ובמיקום שאני...

עובד כשכיר בתאגיד בינלאומי – שמחפש לצאת לעצמאות

תמיד ידעתי שאני רוצה להתעסק בתחום המסחר האלקטרוני וכבר שנים שאני מתעניין מהצד. אני יודע שאמזון היא זירת המסחר הגדולה...

החלטתי להכנס לאמזון בגלל הרצון שלי להיות עצמאי

החלטתי להכנס לאמזון בגלל הרצון שלי להיות עצמאי לא בגלל הכסף הגדול אלא יותר בגלל האתגר. חשוב מאוד להיות מוכן...

בעלת עסק לעיצוב והפקת מתנות

הגעתי למסקנה שאני רוצה למכור באמזון ולא בפלטפורמות אחרות, בגלל הנוחות שאין צורך להתעסק באריזות ומשלוחים. הגעתי לסוסימפל כי הם...

אחרי תקופה של חל”ת עם הילדים בבית הבנתי שאני מחפשת משהו אחר

עבדתי בראיית חשבון עד הקורונה ואז הייתי הרבה עם הילדים בחל”ת. הבנתי שאני מחפשת משהו אחר עם שעות יותר גמישות...

עובדת בתחום הביוטק 20 שנה בתעשייה

אחרי שעקבתי אחרי האורים תקופה ארוכה, החלטתי להירשם לאקדמיה. אני כבר חודש ימים בתהליך הליווי – אני קצת סקפטית אבל...

בעל חנות קוסמטיקה בגרמניה

הצטרפתי בינואר 2021 – ובגלל הקורונה הבנתי שאני חייב הכנסה נוספת שלא תלויה במיקום פיזי. ממליץ בחום על כל תוכנית...

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר