fbpx
logo

גלה איך הגענו מ-$0 ל $6116 ב-74 ימים בלבד בעזרת אמזון לחץ כאן להדרכה

ההזדמנות הגדולה שקיימת כיום ליצירת (ומכירת) קורס דיגיטלי

ההזדמנות הגדולה שקיימת כיום ליצירת (ומכירת) קורס דיגיטלי
  • facebook
  • chat
  • whatsapp

זה לא סוד שהשוק של עולם הקורסים באינטרנט הוא גדול – והולך וגדל יותר ויותר..

על פי האתר FORBES, קצב הגדילה הוא פשוט מטורף. בשנת 2014 התעשייה של הקורסים באינטרנט גלגלה כ 57 מיליארד דולר (לא מליון.. מיליארד), בשנת 2015 כמעט הכפילה את עצמה עם 107 מיליארד דולר, ובשנת 2016 נשקה לכיוון ה 200 מיליארד דולר. מה תגיד על זה?

לפני קצת פחות משנתיים פתחנו לראשונה את הדלתות לקורס אינטרנטי שבנינו סביב תחום המסחר באמזון וכיום מכיל קרוב ל-1000 תלמידים (ועם קהילה של עשרות אלפי אנשים).

ואל תטעה, אנחנו לא מנסים ללמד אותך על אמזון, אלא להציג לך 2 דברים קריטיים שחשוב שתבין, ושאם משלבים אותם ביחד… מקבלים פצצה. בווווום 🙂

רגע לפני שנשתף אותך בנקודות, אתה צריך לדעת את זה:

הרכבנו הדרכה אינטרנטית (וובינר) חדשה לגמרי.

בוובינר נחשוף בפניך את התהליך המסודר שלנו להפיכת ידע לקורס דיגיטלי שמייצר הכנסה בתוך 30 יום או פחות

וגם.. איך הפכנו את הידע שלנו להכנסה של 3,269,450 ש"ח בעזרת 6 צעדים פשוטים לגמרי.

בוובינר נכסה את כל מה שצריך לדעת, החל משלב מציאת הרעיון לקורס (הרבה יותר פשוט ממה שאתה חושב) ועד להפיכת הרעיון לקורס אינטרנטי, ואיך לייצר ממנו הכנסה. תוכל לשריין מקומך לוובינר בקישור הזה:

ואחרי שזה נאמר..

..אפשר להתחיל

1# הדבר החשוב הראשון – אתה חייב קורס אינטרנטי

הדבר הראשון זה כמובן העובדה שאתה חייב אבל חייב לבנות לעצמך קורס אינטרנטי. כשאנשים שומעים את המילה “קורס” הם ישר מקבלים צמרמורת ואסוציאציה למשהו ארוך, מסובך, מקיף מאוד, הרבה עבודה, חודשים של השקעה, עלויות פרסום ושיווק גבוהות, פחד לדבר מול מצלמה ומה לא.

מה גם.. שהם חושבים שרק המשווקים הכי גדולים עושים קורסים וכולם רצים רק אליהם. זה נכון שיש לאותם משווקים קורסים שיצרו אבל למה נראה לך שזה אמור למנוע גם ממך לאכול מהעוגה? מה מונע ממך להתפרנס מזה? לייצר הכנסה פאסיבית חודש אחרי חודש..

תן לנו לעדכן אותך – קורס אינטרנטי יכול להיות משהו באורך של אפילו חצי שעה ושנוגע בתוכן מאוד אבל מאוד ספציפי.

הרבה חושבים שככל שיתנו יותר תוכן בקורס ככה אנשים יותר יאהבו את הקורס שלהם ויצליחו בו.

אבל זה פשוט לא נכון… אותם יוצרי קורסים מפספסים משהו מאוד חשוב בהבנה (וכדאי שתקשיב טוב טוב עכשיו):

“קורס מוצלח לא מתבסס על כמה תוכן אתה נותן, אלא האם הצלחת לזהות את הבעיה המרכזית של הלקוח.. ולהציג לו את הפתרון לאותה הבעיה.”

ברגע שתדע איך לזהות את הבעיות המרכזיות של האנשים יהיה לך הרבה יותר קל לחבר להם את הפתרון המתאים.

2# הדבר החשוב השני – מעולם לא היה זמן טוב יותר להתחיל!

אוקי, בואו נודה באמת, כשזה מגיע ליצירת הכנסה באינטרנט, רובנו סקפטיים. סוג של לא מאמינים לכל “קורסר” שמנסה למכור לנו איזה משהו ב 200 שקל שבתכלס שווה שקל וחצי. והאמת היא שהסקפטיים מביננו בדרך כלל צודקים.. יש יותר מידי “זבל” שרץ באינטרנט ויותר מידי אנשים שפשוט מנסים לעשות כסף על “התחת” שלנו.

גם אורי ואני מידי פעם (עדיין) “נופלים בפח” וקונים איזה קורס שתוך יומיים נכנס לארכיון הקורסים האבודים שלנו ולא יוצא משם לעולם. רק כי היינו נלהבים מידי ללכת אחרי האובייקט הנוצץ הבא (THE NEXT SHINY OBJECT).

אבל שים לב… מידי פעם מתעורר לו “עוף החול” האגדי עם הזדמנות חדשה וגדולה, ואלו שלוקחים את ההזדמנות וקופצים למים ראשונים לפני כולם, אלו הנועזים, ירוויחו מזה ביג טיים.

זה מצחיק כי לפני בערך שנתיים אני ואורי חשפנו את הקהילה בארץ בפעם הראשונה לכל התחום של מסחר באמזון. ואנשים היו סקפטים….. כל כך ספקטים עד שכמעט התייאשנו מלנסות להסביר להם את הגודל של הפוטנציאל… (לא היו עוד קורסים בארץ בנושא מסחר באמזון. כל הקורסים היו רק סביב מסחר באיביי).

עם זאת, כשהחלטנו לפתוח את המחזור הראשון לקורס המקיף שלנו על מסחר באמזון, קבוצה קטנה של כ 50 אנשים החליטו להאמין בנו ובעצמם וכמו שאומרים “קפצו למים”.

היום, שנתיים קדימה, יש למעלה מ-20 קורסים שונים בארץ על מסחר באמזון ולמעלה מ 10,000 סוחרים חדשים (רק מישראל) הצטרפו.

האם אי אפשר עוד לעשות כסף באמזון? בהחלט אפשר, אבל אלו שהחליטו לקפוץ למים לפני שנתיים עשו את ההחלטה הכי טובה שקיבלו אי פעם. תלמידים שלנו הצליחו לייצר סכומי כסף משוגעים בכל חודש, חלקם עזבו את העבודה שלהם ועברו לעבוד מהבית במשרה מלאה, חלקם לקחו את עצמם וטסו לגור בתאילנד וחלקם ממשיכים את החיים שלהם כרגיל אבל עם אחלה הכנסה נוספת מהצד.

ומצד שני כל אלו שלא האמינו אז.. (הסקפטים), היום אוכלים את הכובע כי מבינים שהחמיצו פה הזדמנות פז.

אגב, אותו דבר קרה לפני מספר שנים עם גוגל אדוורדס (קידום ממומן) ועם SEO (קידום אורגני בגוגל) השוק היה ממש פרוץ וכל מי שנכנס ראשון הרוויח בענק.

ובתקופה הקרובה משהו מסעיר חדש הולך לפרוץ בכל הכוח.. ניחשת נכון.. קורסים באינטרנט. או יותר נכון, מיני קורסים באינטרנט. כאלו שפותרים בעיה מאוד ספציפית שיש ללקוח.

עכשיו.. אתה לא חייב לקבל החלטה עכשיו או ללכת לאיבוד, הפוסט הזה סך הכל נועד להציג בפניך את ההזדמנות הגדולה הבאה כדי שתהיה מוכן לה. אם מעניין אותך ללמוד עוד על הנושא, ממש בקרוב אנחנו מקיימים וובינר סופר מיוחד ומעניין שהולך לשנות את כל מה שחשבת על יצירת הכנסה באינטרנט.

בוובינר נדבר על 6 הצעדים שיעזרו לך להקים קורס (או מיני קורס) משלך בתוך 30 יום או פחות ולייצר ממנו הכנסה.

והיופי הוא.. שאין לך צורך בידע קודם בבניית קורסים, בשיווק, בידע טכנולוגי. כיוון שבוובינר נראה את התוכנית המסודרת שלנו שתעזור לך לבנות קורס שמוכר את עצמו, כלומר, כזה שאנשים רוצים ומוכנים לשלם עליו כסף.

אז אם אתה מרגיש שיש לך מחסום פסיכולוגי בכל הקשור למחשב ובכלל ליצירה של הכנסה ממנו...

או אם אתה יודע שאתה יכול לייצר לעצמך הכנסה נוספת על ידי יצירת קורס, אבל אין לך ידע בתחום מסויים ולא יודע בדיוק איך להתחיל...

או אם יש לך ידע עמוק ומקצועי בתחום מסויים שאתה מסוגל לייצר ממנו קורס אך אין לך את הידע הטכני והכלים השיווקיים כדי לעשות זאת....

הוובינר הזה לגמרי בשבילך.

לחץ על הכפתור הירוק ושריין מקומך כעת.

לבסוף, ספר לנו בתגובות כאן למטה מה הדבר היחיד שמונע ממך להקים קורס דיגיטלי משלך? אנחנו קוראים את כל התגובות. השאר תגובה עכשיו.


גלה איך הגענו מ -$0 ל $6116 ב-74 ימים בלבד בעזרת אמזון!


0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר