אמזון למתחילים

הגיע הזמן ליצור ליסט חדש ולטייב את כל האלמנטים כדי לייצר מקסימום מכירות. ויש 3 אלמנטים מרכזיים שמשפיעים בצורה ישירה על המכירות למוצר שלנו. הנה הם…

קרא עוד

אורי ואני תמיד אומרים שהשלב הכי חשוב בתהליך הוא קודם כל לצאת לדרך. ואנחנו שמנו לב שרוב האנשים נוטים להסתבך ולהתבלבל יותר מדי עם כל השלב הזה של פתיחת חשבון באמזון, וזה מובן.

קרא עוד

מה אתם רוצים ללמוד- COURSELY 0

פורסם בתאריךNovember 8th, 2017 על-ידי Lior Connelly

לפני בערך שנה פתחנו לראשונה את הדלתות לאתר coursely. אם שמעתם עליו או לא, מדובר בפלטפורמה שמכילה בתוכה כרגע לפחות עשרות קורסים שונים סביב עולם המסחר באמזון, יצירת הכנסה באינטרנט ובאופן כללי, שיווק, קידום, פרסום, כל מה שקשור לעולם העסקים, התפתחות אישית, כל הדברים האלה, כקורסים, כסדנאות, כהדרכות, ומאז זה רק הולך וגדל.

קרא עוד

אז נשאלת השאלה: מה הדרך הכי טובה כיום להתחיל למכור באמזון ולייצר מזה הכנסה?

קרא עוד

פספוסים! ככה זה נראה מאחורי הקלעים 🙂

קרא עוד

סדנה איך לנהל את הכסף של העסק שלכם 0

פורסם בתאריךNovember 5th, 2017 על-ידי Lior Connelly

ב 9.11, יום חמישי הקרוב, בשעה 21:00 נקיים סדנה אינטרנטית בשידור חי בה ניתן לכם את המבנה הנכון להתנהלות פיננסית בעסק  (מתאים במיוחד למוכרים באמזון).

קרא עוד

רישום מותג בדרך החדשה 1

פורסם בתאריךNovember 3rd, 2017 על-ידי Lior Connelly

הרבה מוכרים חדשים באמזון היום נתקלים בשאלה: איך אני רושם את המוצר שלי כמותג באמזון?

קרא עוד

היי, שלום חברים. מה שלומכם? כאן אורי פירוז והיום רציתי לדבר איתכם על נושא שהוא די כאוב. לפני כמה שנים, אם הייתם לוקחים וזורקים מוצר לאמזון, הוא היה יכול לבד לגדול וצומח והייתם רואים את המספרים שלכם עולים.

קרא עוד

כשאני התחלתי את המסע שלי באמזון לפני הרבה שנים, היה לי קשה מאד לבוא ולמצוא אנשים שיעזרו לי, שיתמכו בי, שאני אוכל להתייעץ איתם, אנשים פה מהארץ, כמוכם, כמוני, שאני אוכל לבוא ולשאול אותם שאלות בנושא, להתייעץ איתם על דברים ולקבל באמת את התמיכה שאני צריך.

קרא עוד

היי שלום חברים, כאן אורי פירוז ולא מזמן קיבלתי שאלה מיוגב פז או רז (אני פשוט לא זוכר מה שם המשפחה שלו, אבל היה לו שם משפחה קליט כזה). ויוגב שואל אותי: “אורי, תגיד לי, כמה עולה להקים חברה בחו”ל? זה בטח עשרות אלפי דולרים.”

קרא עוד

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר