fbpx
logo

גלה איך הגענו מ-$0 ל $6116 ב-74 ימים בלבד בעזרת אמזון לחץ כאן להדרכה

כתב ויתור

כתב ויתור

המידע הכלול באתר זה הוא למטרות מידע כללי בלבד.המידע מסופק על ידי sosimple.co.il ובעוד שאנו משתדלים להשאיר את המידע כמה שיותר נכון ומעודכן, אנו לא מבטיחים בצורה מפורשת או משתמעת, על השלמות, דיוק, אמינות, התאמה או זמינות ביחס לאתר, המידע, מוצרים, שירותים, או גרפיקה נלוות הכלולה באתר לכל מטרה. כל הסתמכות שהינך מציב על מידע כזה הינו על אחריותך בלבד.

בשום מקרה לא נהיה אחראיים לכל אובדן או נזק כולל, ללא הגבלה, אובדן או נזק עקיף או תוצאתי, או כל אובדן או נזק כלשהו הנובע מאובדן נתונים או רווחים הנובעים מ, או בקשר עם, השימוש באתר זה.

באמצעות אתר זה הינך יכול לקשר לאתרים אחרים שאינם בשליטתו של sosimple.co.il. אין לנו שליטה על הטבע, התוכן וזמינות של אתרים אלו. ההכללה של קישורים אינה בהכרח המלצה או אישור לדעות המובעות בם.

נעשה כל מאמץ כדי לשמור על קשר ופועל בצורה חלקה באתר. עם זאת, sosimple.co.il אינו לוקח אחריות על, ולא יהיה אחראי ל, האתר להיות זמין באופן זמני בשל בעיות טכניות מעבר לשליטתנו.

כל רווח או דוחות רווח והפסד, או רווח או דוגמאות הכנסה, הן הערכות בלבד של מה שאנחנו חושבים שאתה יכול להרוויח. אין בטחון שתעשה כן. אם להסתמך על הנתונים שלנו, אתה חייב לקבל את הסיכון של אי השגת תוצאות אלו גם כן.

היכן שנתוני הכנסה ספציפיים משמשים ומיוחסים לאדם או עסק, אותם האנשים או עסקים הרוויחו את הסכום הזה ואין בטחון שתעשה כן. אם הינך מסתמך על הנתונים שלנו, עליך לקבל את הסיכון של לא עושה גם כן.

כל טענות או מצגות, כל רווחי הכנסה באתר זה, לא ייחשבו כהכנסה ממוצעת. המלצות וחוות דעת אינן מייצגות.

לא יכול להיות שום בטחון שכל הצלחות קודמות, או תוצאות העבר, כמו רווחי הכנסה, יכולות לשמש כאינדיקציה להצלחה בעתיד שלך או בתוצאות כלשהן.

תוצאות כספיות והכנסות מבוססות על גורמים רבים. אין לנו דרך לדעת כמה טוב לך יעשה, כמו שאנחנו לא מכירים אותך, את הרקע שלך, מוסר העבודה שלך, או המיומנויות העסקיות או הפרקטיקות שלך. לכן אנחנו לא מבטיחים או רומזים שתוכל לזכות בפרסים או תמריצים שיוצעו, להתעשר, שאתה תעשה כן, או לעשות כסף בכלל. אין בטחון שתעשה כן. אם להסתמך על הנתונים שלנו; עליך לקבל את הסיכון שלנו או לא לעשות כך גם כן.

עסקים באינטרנט ורווחים הנגזרים ממנה, קיימים סיכונים לא ידועים המעורבים, ואינם מתאימים לכולם. קבלת החלטות המבוססות על מידע שיוצג במוצרים, השירותים, או באתר האינטרנט שלנו, צריך להיעשות רק בידיעה שאתה יכול לחוות הפסדים משמעותיים, או לא עושה שום כסף בכלל. יש להשתמש בהון סיכון בלבד.

כל המוצרים ושירותים על ידי החברה שלנו הם למטרות חינוכיות מידע בלבד. השתמש בזהירות ובקש את עצתם של אנשי מקצוע מוסמכים. בדוק עם רואה החשבון, עורך הדין שלך או יועץ מקצועי, לפני נקיטת פעולה על כל מידע כזה או אחר.

משתמשים במוצרים, בשירותים ובאתר האינטרנט שלנו מתבקשים לבצע בדיקות משלהם כשזה מגיע לקבלת החלטות עסקיות וכל מידע, מוצרים ושירותים שסופקו להם צריכים מאושרים באופן עצמאי על ידי אנשי מקצוע מוסמכים משלהם. יש לשקול בזהירות מוערכת כל שימוש במידע, מוצרים, ושירותים באתר זה, וזאת לפני שהגעת להחלטה עסקית כלשהי. כל הגילויים וכתבי הוויתור שנעשו במסמך זה כזה או אחר באתר שלנו, חלים באופן שווה לכל הצעות, פרסים, או תמריצים, שיכול להיעשות על ידי החברה שלנו.

אתה מבין ומסכים שהחברה שלנו אינה אחראית להצלחה או הכישלון שלך לקבלת החלטות עסקיות הנוגעות בכל מידע שהוצג על ידי החברה שלנו, או מוצרי החברה כאלו ואחרים או השירותים שלנו.

מוכן להקים את העסק שלך ולייצר הכנסה נוספת?

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר