שלב #1: הגש בקשה לשיחת ייעוץ והכוונה

מלא את הטופס כדי שנוכל להתכונן לשיחה איתך בצורה הטובה ביותר.

אתר זה אינו חלק מאתר פייסבוק או פייסבוק בע”מ, ממטא או מטא בע"מ. בנוסף, אתר זה אינו מאושר על ידי פייסבוק או מטא בשום דרך. FACEBOOK או META הוא סימן מסחרי של FACEBOOK Inc או META inc.

חשוב: רווחים והצהרות משפטיות

כל רווח או דוחות רווח והפסד או דוגמאות הכנסה המוצגות באתר sosimple.co.il הן הערכות בלבד של מה שאנחנו חושבים שניתן להרוויח. אין בטחון שתעשה כן ואנחנו לא רומזים שתוכל לשכפל אותן (או להשיג כל תוצאה שהיא לצורך העיניין). האדם הממוצע אשר רוכש מידע באינטרנט משיג מעט עד ללא תוצאות. אנו מציגים נתונים אלו כדוגמא בלבד. אם הינך מסתמך על הנתונים שלנו, עליך לקבל את הסיכון שלא תשיג תוצאות אלו. ההצלחה שלנו ושל התלמידים המוצגים בחוות הדעת וסיפורי ההצלחה, אינן טיפוסיות. אין בטחון שהצלחות קודמות, או תוצאות העבר, כמו רווחי הכנסה, יכולות לשמש כאינדיקציה להצלחה בעתיד שלך או בתוצאות כלשהן.

תוצאות כספיות והכנסות מבוססות על גורמים רבים. אין לנו דרך לדעת או לנבא את יכולת ההצלחה שלך, כמו כן אנו לא מכירים אותך, את הרקע שלך, מוסר העבודה שלך, או המיומנויות העסקיות או הפרקטיקות שלך. לכן אנו לא מבטיחים או רומזים שתוכל להרוויח או להתעשר. בבניית עסקים המבוססים על מכירות באינטרנט וביצירת רווחים הנגזרים ממנה, קיימים סיכונים לא ידועים והם אינם מתאימים לכולם. קבלת החלטות המבוססות על מידע שיוצג בקורסים, וובינרים, ותכנים באתר האינטרנט שלנו, צריך להיעשות רק בידיעה שאתה יכול לחוות הפסדים משמעותיים, או לא להרוויח כלל.

כל הקורסים ההכשרות והסדנאות הניתנים על ידי החברה שלנו הם למטרות העברת מידע בלבד. השתמש בזהירות ובקש את עצתם של אנשי מקצוע מוסמכים. בדוק עם רואה החשבון, עורך הדין שלך או יועץ מקצועי, לפני נקיטת פעולה על כל מידע כזה או אחר. במידה ואינך מוכן לקבל זאת, אנא אל תצרוך מאיתנו שום תוכן. בחינם או בתשלום.

תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | צור קשר 

כל הזכויות שמורות © sosimple.co.il 2011- 2024