fbpx

הצעה מיוחדת לזמן מוגבל

10 השאלות הכי נפוצות לגבי תוכנית ההכשרה קאשפלואו בוסטר לאמזון

1. האם התוכנית היא בשבילי?

זו אחת השאלות הכי נפוצות. אנשים רוצים לדעת אם תוכנית “קאשפלואו בוסטר” לאמזון מתאימה גם להם. 

אם אתם מכירים מישהו שפעם מכר משהו באינטרנט, אז גם אתם יכולים לעשות זאת.

עם זאת, כשתכננו את האקדמיה לאמזון, היו לנו אנשים מאוד ספציפיים בראש:

– אם אתם מחפש להגיע יותר גבוה בחיים, ואתם רוצים לייצר הכנסה נוספת מעבר לעבודה הראשית שלכם ולהתחיל לעבוד מהבית, לקבוע לעצמכם כמה משכורת תכניסו, לטייל בעולם, לבלות יותר זמן עם המשפחה, ליצור עסק סמי-אוטומטי שמייצר הכנסה על בסיס קבוע – הקורס הזה לגמרי בשבילכם (גם אין לך שום ידע בשיווק ומכירות באינטרנט).

– אם אי פעם ניסיתם לייצר הכנסה באינטרנט, דרך איביי, אמזון, פייסבוק, תוכניות שותפים, גוגל אדסנס, דרופ-שיפינג או כל צורה אחרת שמאפשרת ליצור הכנסה באינטרנט, אך עדיין מרגיש מבולבל ולא יודע מאיפה להתחיל וכמה זמן וכסף צריך להשקיע – הקורס הזה לגמרי בשבילך.

– אם כבר יצא לך לסחור באיביי או אמזון או שאתה נמצא בתהליך ההקמה, ומעוניין להתרחב ולהתחיל למכור בשיטת הפרייבט לייבל כדי להגדיל את העסק הקיים – הקורס הזה בשבילך לחלוטין.

– אם קנית בעבר קורסים שונים והרגשת מרומה, הרגשת שהתוכן לא היה מספיק ברמה גבוהה, לא היה פרקטי, לא הוביל לשום דבר. וכעת אתה מחפש קורס פרקטי, שמוביל אותך צעד אחר צעד מבלי לפסוח או להסתיר שום דבר בדרך – הקורס הזה הוא לגמרי בשבילך, כי אנחנו יכולים להגיד בוודאות שמודבר בקורס הכי טוב ומקיף שתעשה אי פעם.

2. תוך כמה זמן אפשר להתחיל למכור באמזון ולייצר מזה הכנסה?

בשורה תחתונה – תוך פחות מחודש משליחת המלאי הראשוני. את הקורס שלנו אפשר ללמוד בכ-30 שעות של למידה (כמובן שכל אדם והקצב שלו) ואחר כך אפשר לצאת לדרך ולהתחיל ליישם ולייצר מכירות!

3. האם אני צריך לשלוט בשפה האנגלית?

אין צורך. ישנם מושגים בסיסיים שנדבר עליהם במהלך הקורס. חוץ מזה, יש היום מערכות מספיק מתקדמות שיכולות לעזור לנו לתרגם כל דבר וכל דף אינטרנט מכל שפה וגם לתקשר באנגלית עם כל אדם בעולם ובכל שפה זרה. כמובן – אנחנו נדבר על הכלים האלו בתוך הקורס.

4. מדוע אתם משתפים את כל הידע שלכם עם אנשים אחרים ולא שומרים אותו לעצמכם?

יש יותר מדי מוצרים בעולם והזדמנויות לעשות כסף באינטרנט. אנו בוודאי ובוודאי שלא נוכל להישתמש בכולם (יש אינסוף מוצרים בעולם) אז למה לא לשתף?

באמזון ארה”ב לדוגמא, יש למעלה מ 500,000 מליון מוצרים פעילים..

חוץ מזה החזון שלנו הוא להקים קבוצת עילית של אנשים שפרשו מהעבודה ומתפרנסים ממכירות באינטרנט, לכן כל מי שבאקדמיה מקבל מאיתנו ומהמנטורים שלנו תמיכה מלאה בקבוצת הפייסבוק ובוובינרים שבסיום כדי שאף אחד לא ישאר עם שאלות פתוחות.

5. כמה צריך להשקיע מבחינת זמן, כסף ואנרגיה?

מה שייחודי בשיטה הזאת היא שאין מגבלה מבחינה תקציבית כמה להשקיע. הכל תלוי בכם איך אתם רוצים לנווט את העסק שלכם.
אבל, אנחנו ממליצים להשקיע 3000-6000 דולר בהשקעה ראשונה ומשם להניע את הגלגל ולהתרחב כל אחד לפי אופי העסק שלו/ה.

זמן השקעה – בין 2-3 שעות (צפייה+עשייה) בכל יום בהתחלה ואחר אחר כך אפשר להחליט האם להשקיע עוד כדי לייצר עוד הכנסות ולגדול או להשקיע שעה בשבוע ורק לתחזק את העסק, או לא להשקיע כלל ולהכשיר עובד שיעבוד ויעשה זאת בשבילכם (אנחנו נוגעים גם בזה).

ולגבי האנרגיה – מבטיחים שברגע שתתחילו לראות את ההכנסות שלכם, תגיע גם האנרגיה!

6. אם אין לי נסיון בכלל בכל הנושא הזה של מכירות אונליין, האם תצליחו ללמד אותי את הכל?

כן! הקורס מיוחד גם לאנשים שמגיעים ללא ידע בכלל בתחום! אנחנו מלמדים את כל התהליך ממש מההתחלה ומבסיס שלו בדרך הכי נכונה שיש.

7. האם תהיה תמיכה טובה שתענה לי לשאלות שאני אשאל?

בטח! אנחנו מאמינים שמעבר לתוכנית הנלמדת – ההצלחה הכי טובה באה כשיש מישהו שעונה לכם על השאלות. לכן, בכל שבוע יהיה וובינר של שאלות ותשובות שכל תלמיד יוכל להגיע עם השאלות שלו וככה כולם יוכלו לקבל מענה וגם ללמוד מהשאלות של האחר.

בנוסף, תהיה קבוצת ווצאפ אקסלוסיבית לחברי התוכנית בלבד שבה יהיה אפשר לשאול שאלות ולהתייעץ עם אנשים אחרים שנמצאים גם הם בשלב שבו אתם נמצאים בתהליך. הקהילה הזו היא אחת הקהילות החזקות ללמוד ממנה.

8. במה אתה שונים מקורסים אחרים שמוצעים היום באינטנרט?

אנחנו לא מפחדים להגיד שמדובר בתוכנית ההכשרה והליווי הכי טובה ומקיפה שקיימת היום בארץ בתחום הזה ועם אחוז ההצלחה הכי גבוה.
בנינו את התוכנית הזט בצורה המדוייקת שבה אנו פועלים בעסקים שלנו, בדרך הנכונה ביותר כפי שאנו רואים אותה ושעזרה לנו ולתלמידים שלנו (בארץ ובחו”ל) להשיג תוצאות משמעותיות ולהקים עסק ריווחי עם תשתית נכונה שיכול להתקיים ולייצר הכנסות בצורה אוטומטית.

להבדיל מקורסים אחרים שקיימים, אנו מראים לך שלב-אחר-שלב איך לבנות עסק רווחי מאוד במכירת מוצרים עם שאינם בבעלותכם על ידי מינוף הכוח של אמזון ובהשקעה של מספר שעות בודדות בכל שבוע.

9. אם בשיטת ה”קאשפלואו בוסטר” אנחנו קונים באתרים אחרים בארה”ב ומוכרים באמזון, למה שהקונים לא ילכו ויעשו את זה גם?

פה בישראל, אנחנו לא מודעים מספיק לכוח שיש בארה”ב לאמזון.
אצל האמריקאים – אמזון זו פלטפורמה מספר אחת ועדיפות ראשונה מכל אתר אחר בעולם לרכישת מוצרים.

גם אם אפשר למצוא את המוצרים האלו במקומות אחרים יותר בזול – אנשים יעדיפו לקנות באמזון אפילו אם זה קצת יותר יקר.
יש לך כמה סיבות:
א. שליטה של אמזון – אמזון זה אחד מענקי הקמעונאות הגדולים ביותר בקרב תושבי ארה”ב מבחינת שירות הלקוחות, האמינות והאיכות של המוצרים בהם. (והאפשרות להחזיר את המוצרים בקלות)
ב. מהירות שילוח – באמזון יש תוכנית פריים מיוחדת לתושבי ארה”ב שעל ידי התוכנית הזאת הלקוח זכאי לקבל מוצרים תוך כמה שעות הביתה! מה שאין באף חנות אינטרנט אחרת.
ג. הימצאות באתר – כיוון שהגולש כבר נמצא בתוך אמזון ומוצא מוצר שמעניין אותו, הוא מעדיף לקנות אותו כבר כאן במקום לצאת לחפש בהנחה באתר אחר. הנה דוגמא מהחיים: אתם הולכים בסופמרקט ועושים קניה הביתה והחלטתם שבא לכם לקנות מיקסר חדש הביתה. גם אם תדעו שיש את המיקסר הזה במבצע בחנות אחרת – יכול להיות שיהיה לכם יותר נוח כבר לבצע את הרכישה בסופרמרקט הנוכחי ולא לצאת ולעבור לחנות הבאה – בדיוק כמו אמזון.
ד. נוחות – חווית המשתמש והגלישה באמזון היא מאוד מאוד נוחה ונגישה – בלחיצת כפתור אחת המוצר מגיע אל הלקוח הביתה בזמן קצר מאוד.

10. האם אתם מתחייבים שנייצר הצלחה והכנסה בעסק הזה?

מכיוון שאנחנו לא מכירים אותך באופן אישי, קשה לנו לדעת מה רמת המחוייבות שלך בעסק. אבל.. אנחנו כן יודעים שאלו שמתמסרים לתהליך ומחוייבים לעצמם, יראו הצלחה כמו רבים מהתלמידים שלנו.

ובכל מקרה, כדי לאפשר לבחון את התוכנית אנחנו מגבים את הנרשמים באחריות זהב

# אחריות זהב – 14 ימי אחריות (החזר כספי מלא)

ניתן לצאת מהתוכנית ולקבל החזר כספי מלא תוך 14 ימים.

יש לשלוח מייל לכתובת [email protected] לפני היום ה-15 והמשתתף יזוכה.

איך קובעים שיחת התאמה?

ממלאים את הפרטים כאן למטה ועוברים לדף תשלום של 100 ש"ח בלבד. (ניתן לשלם גם באפליקציית BIT)
תשלום זה הוא תשלום לשיריון מקום בלבד!
- במידה והמועמד יתקבל לתוכנית, הוא ישלים לסה"כ התשלום המלא.
- במידה והמועמד לא יתקבל לתוכנית, הוא יקבל בחזרה את דמי שריון המקום שלו.

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר