fbpx

התהליך שאנחנו משתמשים בו להזמנת דוגמיות

למוצרי הפרייבט לייבל שלנו שחוסך לנו ערימות של כסף (וכדאי שגם אתם)

הגבירו את הווליום ולחצו על PLAY כדי לצפות בשידור החוזר של הוובינר🔊

זה הזמן להצטרף לתוכנית הפרימיום של סוסימפל ולהפוך לבעלים של חנות רווחית באמזון

תוכנית הפרימיום: אנחנו בונים עבורך את כל העסק מקצה לקצה ומכשירים אותך בליווי צמוד על כל השלבים בתהליך כדי שתוכל למנכ"ל את העסק שלך בהצלחה כבר מהיום הראשון

תוכנית ליווי מקיפה: בנויה עם כל השלבים המדוייקים בדרך להצלחה כולל הדרכות והוראות שלב אחר שלב. בנוסף, מפגשי זום לייב מדי שבוע עם מומחים בכל הקשור לבחירת מוצרים, מוצרים, שיווק וקידום והרבה מעבר.

קהילה ענקית: הצטרף לקהילה הכי גדולה בארץ עם למעלה מ-2,568 יזמים רעבים להצלחה כמוכם שיכולים לחלוק את התובנות, הטיפים, הטריקים וההצלחות שלהם. אנחנו עובדים ביחד... ומרוויחים ביחד!

השקה, צמיחה ובנייה: זה הזמן שלך להקדיש את ה-12 חודשים הקרובים, בלהשקיע רק בעצמך, כדי לבנות עסק, נכס אמיתי, כזה שיכול יום אחד להחליף את ההכנסה שלך, את העבודה שלך, ולתת למשפחתך את החופש הכלכלי שמגיע לה!

פשוט תגיד "אולי" היום. תמלא את הטופס. ותראה אם זה מתאים לך... במקרה הגרוע ביותר - קיבלת שיחת אסטרטגיה מצוינת עם מנטור מוסמך... והטוב ביותר שיכול לקרות הוא שתבנה בסיס לחיים שלמים של חופש כלכלי ושפע

חשוב: רווחים והצהרות משפטיות

כל רווח או דוחות רווח והפסד או דוגמאות הכנסה המוצגות באתר sosimple.co.il הן הערכות בלבד של מה שאנחנו חושבים שניתן להרוויח. אין בטחון שתעשה כן ואנחנו לא רומזים שתוכל לשכפל אותן (או להשיג כל תוצאה שהיא לצורך העיניין). האדם הממוצע אשר רוכש מידע באינטרנט משיג מעט עד ללא תוצאות. אנו מציגים נתונים אלו כדוגמא בלבד. אם הינך מסתמך על הנתונים שלנו, עליך לקבל את הסיכון שלא תשיג תוצאות אלו. ההצלחה שלנו ושל התלמידים המוצגים בחוות הדעת וסיפורי ההצלחה, אינן טיפוסיות. אין בטחון שהצלחות קודמות, או תוצאות העבר, כמו רווחי הכנסה, יכולות לשמש כאינדיקציה להצלחה בעתיד שלך או בתוצאות כלשהן.

תוצאות כספיות והכנסות מבוססות על גורמים רבים. אין לנו דרך לדעת או לנבא את יכולת ההצלחה שלך, כמו כן אנו לא מכירים אותך, את הרקע שלך, מוסר העבודה שלך, או המיומנויות העסקיות או הפרקטיקות שלך. לכן אנו לא מבטיחים או רומזים שתוכל להרוויח או להתעשר. בבניית עסקים המבוססים על מכירות באינטרנט וביצירת רווחים הנגזרים ממנה, קיימים סיכונים לא ידועים והם אינם מתאימים לכולם. קבלת החלטות המבוססות על מידע שיוצג בקורסים, וובינרים, ותכנים באתר האינטרנט שלנו, צריך להיעשות רק בידיעה שאתה יכול לחוות הפסדים משמעותיים, או לא להרוויח כלל.

כל הקורסים ההכשרות והסדנאות הניתנים על ידי החברה שלנו הם למטרות העברת מידע בלבד. השתמש בזהירות ובקש את עצתם של אנשי מקצוע מוסמכים. בדוק עם רואה החשבון, עורך הדין שלך או יועץ מקצועי, לפני נקיטת פעולה על כל מידע כזה או אחר. במידה ואינך מוכן לקבל זאת, אנא אל תצרוך מאיתנו שום תוכן. בחינם או בתשלום.

תנאי שימוש | מדיניות פרטיות | צור קשר 

כל הזכויות שמורות © sosimple.co.il 2011- 2024

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר