fbpx
logo

גלה איך הגענו מ-$0 ל $6116 ב-74 ימים בלבד בעזרת אמזון לחץ כאן להדרכה

למכור את ה”למה” במוצר שלכם באמזון

  • facebook
  • chat
  • whatsapp

 

מבוא

שלום וברוכים הבאים לסדרת הכתבות שלי בנושא שיפור אחוזי ההמרה למוצר שלכם באמזון אני הולך לרשום את סדרת הכתבות האלו בצורה דיי מפורטת כך שאם תעקבו אחרי כל השלבים שאני הולך לציין בסדרת הכתבות שלי אני מבטיח (ומאמין) שלא תהיו מאוכזבים.

אני אנסה לרשום את סדרת הכתבות שלי בצורה של קורס כתוב ולכן אני מעדיף לקרוא לזה קורס שיפור המרות ולא סדרת כתבות ולכן מעתה אקרא לזה “קורס”

אז כמו שציינתי מקודם המטרה שלי בקורס היא לעזור לכם להעלות את שיעורי ההמרה של המוצרים שלכם באמזון.

אני אתן לכם דוגמאות אפקטיביות ופשוטות לעלות את שיעורי ההמרה שלכם וכך גם את המכירות שלכם באופן כללי. עד סוף הקורס המכירות שלכם יעלו באופן ניכר.

אלמד אתכם איך לשפר את העסק שלכם בעזרת שיטות מעולות שישפרו כל מוצר שלכם באמזון.

במקרה שתהיתם למה אני החלטתי ללמד את הקורס הזה אז הסיבה היא זו: במהלך השנה האחרונה פנו אלי אנשים מהקהילה של קבוצת הפייסבוק שלנו ועמוד הפייסבוק שלנו של SOSIMPLE וביקשו עזרה.

במהלך העבודה שלי עם אותם אנשים עברתי איתם על רשימת המוצרים שלהם וראיתי הזדמנות ללמד קורס על איך לייעל את הליסטינגים שלהם צעד אחר צעד.

גיליתי שהחיים הרבה יותר מספקים כאשר השתחררתי מהעצלות וההרגלים האנוכיים שלי והתחלתי להתחבר ולתקשר עם העולם. אני אומר בכנות, יש לי תקופות בחיים שאני רואה טלוויזיה ללא הפסקה – בימים קשים אני סיימתי עונה שלמה של “שובר שורות” ביום אחד. 

אני יודע זה די מטריד..

אבל אני יכול להגיד בכנות השחיים שלי נהפכו להיות הרבה יותר שמחים ברגע שהתחלתי להדריך ולאמן אנשים, להראות להם דרכים להעלות את שיעורי ההמרה שלהם ולייעל את המוצרים שלהם באמזון . אין דבר יותר משמח מלשמוע הצלחה של מישהו שנעזר בעצות שאני נתתי לו. אני לגמרי בטוח שהקורס הזה הוא שובר שיווין בשביל העסק שלכם. 

 

בשביל להראות לכם עד כמה חשוב החומר הנלמד בקורס אני אראה לכם סיפורי הצלחה של אנשים שעבדתי איתם כדי להעלות את שיעורי ההמרה שלהם. 

הנה אחת התגובות מהתלמידה שלי שקד: “העבודה עם אורי הייתה מבורכת. הידע והכישרון שלו בעסק הזה הוא מיוחד. עם הרעיונות שלו היינו מסוגלים לקחת מוצר עם חשיפה מועטת ולהעלות את המכירות שלו ב50 אחוז. התחלתי ליישם את הרעיונות שלו עם מוצרים אחרים וגם הם עלו במכירות. אני אסירת תודה על כך שניתנה לי ההזדמנות לעבוד איתו ואני ממליצה בחום לכל אחד לעשות אותו הדבר”.

הסיפור של שקד הוא ממש מגניב כי המוצרים שלה נמצאים ברשימת המוצרים הכי תחרותיים מבחינת מכירות באמזון אך למרות זאת היא הצליחה לעלות במכירות שלה ממוצע של 7000 דולר ביום לממוצע של 13000 דולר ביום. לפני שהיא עבדה איתי היקף ההמרות שלה הגיע ל-10 אחוז ולאחר שהיא התחילה לעבוד איתי הוא הגיע ל-17 אחוז!

הנה משהו נוסף: יום לפני שתמר התחילה לעבוד איתי ב-9 למאי 2016 שיעורי ההמרה שלה על המוצר המרכזי שלה היה 2.87 אחוז , יום לאחר ב-10 במאי ביום שתמר התחילה ליישם את האסטרטגיות שלימדתי אותה שיעורי ההמרה שלה קפצו ל-20.51 אחוזים! זה נתון מאוד מרגש והדבר המטורף הוא שהמוצר שלה היה יותר יקר משל המתחרים שלה והיה לו הרבה פחות ביקורות.

הנה עוד דוגמה של תלמיד מדהים שאימנתי ששמו יהודה שאמר: “אין לי מספיק מילים שיתארו את אורי כבן אדם וגם כמקצוען בתחום ההמרה באמזון. האישיות שלו כבשה אותי מההתחלה אך אלו היו ההמלצות המנצחות שלו שבאמת עזרו להניע את העסק קדימה וזה קרה תוך כמה שבועות בודדים! אני לא הצלחתי ליישם את כל ההצעות לשינוי עד כה אך למרבה הפלא המכירות שלי על המוצר המרכזי כבר עלו ב25 אחוז”.

זאת הייתה תוספת של 1000 דולר בשבוע רק בזכות יישום ההצעות שנתתי לו, די מדהים לא?

עוד מישהי מדהימה שיצא לי לעבוד איתה – טל שאמרה: “לפני העבודה עם אורי המוצר שלי לא הצליח להמיר. אני הפכתי להיות ממש לחוצה. הפגישו אותי עם אורי ששינה את המצב לחלוטין. אורי בעל ידע רחב תומך וחיובי, הוא היה ברור וזריז בתשובות שלו לשאלותיי, רק שעה לאחר שיישמתי מה שאורי אמר לי הייתי מדורגת בעמוד 1 והתחלתי לקבל מכירות אורגניות, אני המומה.

לקורס הזה תהיה השפעה ענקית על העסק שלכם אם תיישמו את העצות שלי.

במהלך העבודה שלי עם אנשים במהלך השנים שמתי לב שרבים נרתעים ומרגישים שהם נלחמים בענקים שאין סיכוי להצליח מולם. אני יכול להבטיח שבזכות הקורס הזה יש לכם תקווה אפילו אם אתם מרגישים שאתם האנדרדוג, למעשה אני הרגשתי אנדרדוג ענק בתחילת העסק שלי באמזון לפני כ-11 שנים.

הלך לי ממש טוב עם הכנסות של 50 אלף דולר בחודש ממכירה של 2 מוצרים (אותו מוצר בשתי וריאציות שונות) ואז אמזון לגמרי סגרו לי את העסק בגלל שהמוצרים שלי נאסרו פתאום למכירה על ידי ה-FDA. 

המוצר היה Derma Roller

 

המצחיק הוא שלא מזמן נתקלתי בפוסט הזה (תראו כמה שיתופים) 

 

תמיד אמרתי שבארץ אנחנו מאחרים באיזה 10 שנים מכל העולם – מעניין מה יהיה הסוף של זה

בכל אופן בגלל שהיו לי רק 2 מוצרים (לפני 11 שנים) ההכנסות שלי ירדו ל-0 דולר. אבל אל דאגה לסיפור הזה יש סוף משמח, האתגר הזה נתן לי למעשה את ההזדמנות לבנות מחדש את העסק שלי בטכניקות שונות שעבדו לא רע בכלל והדבר המדהים הוא שתוך מספר חודשים ההכנסות שלי עלו ל-190 אלף דולר לחודש רק בזכות הטכניקות שאני אלמד אתכם בקורס הזה.

עשיתי את זה בעזרת 6 מוצרים שהבאתי לאחר שה-2 הראשונים נפסלו לי עם מעט ביקורות ומעט השקות. אני למדתי איך למקסם כל מוצר, למעשה הנה כמה שיעורי המרה של המוצרים שהבאתי לפני יותר מ 9 שנים לאחר הנפילה שלי (כיום): 

Unit Session Percentage: 38.66%, 53.7%, 22.55%, 40% 

לא רע אה?

בקורס הזה אני אלמד אתכם איך להתעלות מעל המתחרים שלכם, אתם תלמדו איך לתקשר באפקטיביות עם הלקוחות בעזרת המוצרים שלכם ולגרום להם להיות מאוד נאמנים לברנד (מותג) שלכם.

לפני שאנחנו קופצים לחומר הלימודי אני רוצה שתעצרו פה ותבינו איפה אתם רוצים לראות את העסק שלכם בעוד 6 חודשים – זה קשה להשיג משהו גדול אם אתם לא יודעים מה אתם רוצים.

1. אני רוצה שתרשמו למה הפכתם להיות יזמים, זה יכול להיות ממש חשוב כדי שתוכלו להמשיך גם ברגעים הקשים כשאתם רוצים לוותר ולהיכנע.

2. עוד דבר שאני רוצה שתעשו זה תרשמו 5 מטרות שאתם רוצים להשיג בששת החודשים הקרובים. את המטרות תקבעו שהן יהיו ניתנות להשגה, ספציפיות וניתנות למדידה.

3. לבסוף אני רוצה שתיתלו את “הצהרת הלמה להיות יזם” ו5 המטרות שלכם במקום שאתם תראו אותו באופן תדיר.

אחרי שאתם משלימים את המשימה הזאת נוכל להתקדם ולקפוץ הישר לשיעורי הקורס.

 

למעבר למודול הראשון בסדנה – לחץ כאן


גלה איך הגענו מ -$0 ל $6116 ב-74 ימים בלבד בעזרת אמזון!


0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר