רוצה למכור באמזון אבל חושש מתהליך הקמת העסק? הנה התשובה 0

פורסם בתאריך October 29th, 2017 על-ידי Lior Connelly

היי שלום חברים, כאן אורי פירוז ולא מזמן קיבלתי שאלה מיוגב פז או רז (אני פשוט לא זוכר מה שם המשפחה שלו, אבל היה לו שם משפחה קליט כזה). ויוגב שואל אותי: “אורי, תגיד לי, כמה עולה להקים חברה בחו”ל? זה בטח עשרות אלפי דולרים.”

והתשובה יוגב, שזה לא. בסדר? הקמת חברה בחו”ל לא תעלה לך כל כך הרבה. היא עולה משהו באזור ה-700-600 דולר וזה כולל פתיחת חשבון בנק. אתה אפילו לא חייב לנסוע לחו”ל. הלוואי והדברים היו ככה כשאני הייתי מתחיל.

אני, בשביל לפתוח את חשבון הבנק הראשון שלי, הייתי צריך לעוף עד לארה”ב, להיכנס לסניף ולפתוח חשבון בנק. היום זה כבר לא ככה. היום הדברים כבר יותר קלים, יותר פשוטים ויותר זולים. אם הייתי משקלל את העלות של הטיסה, של הדברים שעלו לי אז ואת כל השהות במלון ואת כל הדברים שאז עשיתי בשביל באמת להקים את אותה חברה, זה באמת היה עשרות אלפי דולרים, אבל היום לא כך הם פני הדברים.

ואגב, כל מי שירצה המלצה לרואה חשבון שיבוא ויפתח לו חשבון בנק וחברה בארה”ב, מוזמן לרשום “רואה חשבון” בתגובות למטה ואנחנו נגיב לו חזרה עם פרטי קשר של רואה חשבון, שיבוא ויפתח לכם חשבון בנק וחברה. תהיו מודעים פחות או יותר למחיר. שוב, אני לא סגרתי איתו איזה דיל, ואני גם לא מתכוון למכור את השירות שלו, אבל מי שבאמת ירצה אני אשמח לבוא ולהפנות אתכם.

גם הרבה אנשים שואלים, מפחדים, משקשקים, איך אומרים, משותקים מפחד, שהם יצטרכו לשלם מיסים. אז חבר'ה, עזבו אתכם. קודם כל תייצרו שקל. וכשיגיע הזמן לשלם מיסים, אני אגיד לכם יותר מזה, אני מאחל לכם לשלם כמה שיותר מיסים. תשלמו הרבה מיסים, כי זה אומר שאתם עושים הרבה כסף. אתם משלמים מיסים על רווח, אז תשלמו הרבה מיסים ואם זה פתיחת חברה בארץ ואם זה פתיחת חברה בחו”ל ואם זה פתיחת חברה בכלל. אל תדאגו מכל הדברים האלה. קודם תעשו שקל, תעשו שקל וזו המלצה שלי. זו לא המלצה של רואה חשבון. אני לא רואה חשבון. אני בסך הכול נותן לכם מניסיון החיים שלי, תבחרו להקשיב לי, תבחרו לא להקשיב לי, זה שיקול שלכם.

בסופו של יום, אני אומר תעשו שקל ואחר כך תבנו את כל החברה, את כל הפצצה הזאת שבאה עם עשיית כסף. קודם תעשו שקל וקודם כל תעשו וכל השאר יבוא לבד. שיהיה לכם בהצלחה ותעשו.

יש לך שאלה בנושא אמזון? הוסף אותה בתגובות מתחת לסרטון ונענה עליה בוידאו הבא שלנו.

רוצים לקבל עוד פרטים בנושא מסחר באמזון? הנה מספר המלצות בחינם:

1. 12 השלבים על-פיהם פעלנו ובעזרתם הגענו ל-$6000 במכירות באמזון בתוך חודשיים בלבד!

צפה כעת בחינם: http://sosimple.co.il/cs

2. הדרכה בחינם! איך למכור מוצרים פיזיים באמזון ולייצר מכונת מכירות אוטומטית משלך, מבלי להתעסק עם מלאי, שילוח ושירות לקוחות

צפה כעת בחינם: https://goo.gl/zSdVLM

3. עשה לנו לייק לעמוד הפייסבוק כדי לקבל להצטרף לשידורים החיים שלנו בפייסבוק סביב אמזון:https://www.facebook.com/sosimple4u/

4. עקוב אחרי הערוץ שלנו ביוטיוב כדי לקבל סרטונים מעניינים נוספים בכל יום:

https://www.youtube.com/channel/UCjx-on4RcEzQWY3_GwrrmXw?sub_confirmation=1

5. הצטרף לקהילת המוכרים העצומה של האקדמיה לאמזון של SoSimple (עם קרוב ל 6000 אנשים ויםםם של תוכן טוב ועדכונים חמים!)

https://www.facebook.com/groups/sosimpleOpen/

0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר