מזמינים אתכם להצטרף לקבוצה הפתוחה של סוסימפל 0

פורסם בתאריך October 30th, 2017 על-ידי Lior Connelly

כשאני התחלתי את המסע שלי באמזון לפני הרבה שנים, היה לי קשה מאד לבוא ולמצוא אנשים שיעזרו לי, שיתמכו בי, שאני אוכל להתייעץ איתם, אנשים פה מהארץ, כמוכם, כמוני, שאני אוכל לבוא ולשאול אותם שאלות בנושא, להתייעץ איתם על דברים ולקבל באמת את התמיכה שאני צריך.

את רוב התמיכה קיבלתי מכל מיני פורומים בארה”ב. לפעמים זה יותר קשה, זה יותר מקשה על התהליך. לפעמים אתה רוצה מישהו פה מהארץ שיבוא ויעזור לך, שייתן לך את התשובות שאתה רוצה, שיכווין אותך למקומות שאתה צריך, למקורות שישראלים ורק ישראלים מכירים בצורה הכי טובה ויכולים להמליץ באמת מכל הלב.

וזו הסיבה שפתחנו את הקבוצה הפתוחה של “ללמוד למכור באמזון – הקבוצה הפתוחה”. הקישור נמצא פה איפשהו בעמוד. ואני רוצה היום רק להזמין אותך, בסך הכול להזמין אותך להצטרף לקבוצה ולהגיד שלום. זה לא עולה לך שקל. היום קיימים שם אני חושב מעל 6,000 אנשים וזה ממשיך לגדול, שבאים ומשתפים אחד את השני, ועוזרים ותומכים, נותנים טיפים, רעיונות ואת הידע שלהם כדי לעזור לכם, לי, לך להצליח.

בסופו של דבר, בשביל זה הקבוצה הזאת נוצרה, לכל מי שנמצא בתחילת בדרכו או מי שהוא כבר עושה את התהליך הזה בעצמו ורוצה הכוונה, ייעוץ ועזרה. אז אני מזמין אותך לבוא להגיד שלום בקבוצה, אפילו רק להגיד “היי” ולהמשיך את היום כרגיל, רק בשביל שנדע שאתם נמצאים איתנו ואתם רוצים לשמוע, רוצים לקבל עוד עזרה, עוד טיפים, עוד מידע. תספרו לנו. תספרו לנו בקבוצה הפתוחה בדיוק מה אתם רוצים לעשות, ללמוד ולקדם ואנחנו נשמח לבוא ולייעץ לכם.

בנוסף, גם אנשים אחרים שנמצאים בקבוצה ישמחו לבוא ולתת מהידע שלהם, לתרום מהידע שלהם גם עבורכם. בשביל זה הקבוצה הזאת נוצרה. ולשם כך אנו רוצים גם את השם שלכם, גם את הפנים שלכם איתנו לקבוצה. אז תצטרפו אלינו. זה לא עולה לכם כסף.

אנחנו מחכים לכם בפנים וניפגש בקרוב. תודה.

יש לך שאלה בנושא אמזון? הוסף אותה בתגובות מתחת לסרטון ונענה עליה בוידאו הבא שלנו.

רוצים לקבל עוד פרטים בנושא מסחר באמזון? הנה מספר המלצות בחינם:

1. 12 השלבים על-פיהם פעלנו ובעזרתם הגענו ל-$6000 במכירות באמזון בתוך חודשיים בלבד!

צפה כעת בחינם: http://sosimple.co.il/cs

2. הדרכה בחינם! איך למכור מוצרים פיזיים באמזון ולייצר מכונת מכירות אוטומטית משלך, מבלי להתעסק עם מלאי, שילוח ושירות לקוחות

צפה כעת בחינם: https://goo.gl/zSdVLM

3. עשה לנו לייק לעמוד הפייסבוק כדי לקבל להצטרף לשידורים החיים שלנו בפייסבוק סביב אמזון:https://www.facebook.com/sosimple4u/

4. עקוב אחרי הערוץ שלנו ביוטיוב כדי לקבל סרטונים מעניינים נוספים בכל יום:

https://www.youtube.com/channel/UCjx-on4RcEzQWY3_GwrrmXw?sub_confirmation=1

5. הצטרף לקהילת המוכרים העצומה של האקדמיה לאמזון של SoSimple (עם קרוב ל 6000 אנשים ויםםם של תוכן טוב ועדכונים חמים!)

https://www.facebook.com/groups/sosimpleOpen/

0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר