מה אתם רוצים ללמוד- COURSELY 0

פורסם בתאריך November 8th, 2017 על-ידי Lior Connelly

לפני בערך שנה פתחנו לראשונה את הדלתות לאתר coursely. אם שמעתם עליו או לא, מדובר בפלטפורמה שמכילה בתוכה כרגע לפחות עשרות קורסים שונים סביב עולם המסחר באמזון, יצירת הכנסה באינטרנט ובאופן כללי, שיווק, קידום, פרסום, כל מה שקשור לעולם העסקים, התפתחות אישית, כל הדברים האלה, כקורסים, כסדנאות, כהדרכות, ומאז זה רק הולך וגדל.

יש לנו מאות אנשים שכבר נמצאים באתר הזה ומקבלים גישה בתשלום סמלי לכל התכנים שנמצאים באתר ואנחנו כמובן ממשיכים כל הזמן לבוא ולעדכן.

עד עכשיו שמרנו על איזו אש קטנה כזאת. אנחנו לא ממש באנו ויחצנו את האתר יותר מדי. אבל, אני רוצה להגיד לכם שכל זה הולך להשתנות ממש בקרוב, כי הבשורות הן שהחל מממש אוטוטו הולכים להיות שינויים ממש מלהיבים באתר. יש לנו הרבה מאד דברים שאנחנו רוצים לבוא ולשתף אתכם, הרבה מאד סדנאות והדרכות וכנסים שאנחנו מכינים עבורכם, גם שלנו, גם של אנשים אחרים שסגרנו איתם דילים שיבואו ויעבירו הדרכות, אנשים שאתם יותר מכירים, אנשים שאתם פחות מכירים.

אבל, בסופו של דבר מדובר בהרבה מאד תוכן טוב וערך טוב לקהילה, דברים שיעזרו לכם לבוא ולהרים את עצמכם מהמקום שאתם נמצאים בו למקום שאתם רוצים להיות בו, גם מבחינת ידע, גם מבחינת העשייה עצמה וצבירת ניסיון, הרבה מאד דברים שאנחנו בטוחים שיש להם השפעה עליכם, ולשם כך יצרנו בסופו של דבר את coursely. תבוא, תקבל הרבה, תשלם קצת. זה בגדול הרעיון.

 ובסרטון הזה אני רוצה להגיד שני דברים. הדבר הראשון, כמו שאמרתי, זה שאנחנו הולכים לבוא ולחשוף אתכם יותר טיפה לתכנים שאנחנו הולכים להכין, למאחורי הקלעים, לדברים שמתפתחים. בקרוב הולך לעלות עיצוב חדש לאתר בצורה ממש יפה ומעניינת. יש לנו הרבה מאד סדנאות שהולכות לקרות ממש בחודש וחצי-חודשיים הקרובים שאנחנו הולכים לעדכן אתכם ממש בקרוב. וגם אנחנו הולכים להציג לכם מאחורי הקלעים, מה אורי ואני עושים כדי לבוא ולקדם את האתר הזה יותר, כדי לבוא ולהרים אותו יותר, כדי להבין מה אתם כקהל באמת רוצים לשמוע ולתת לכם את זה.

ולכן, הדבר השני שאני מבקש- בואו נתחיל מזה שתרשמו לנו פה מתחת לתגובות מה אתם הייתם רוצים ללמוד? מה אתם הייתם רוצים לבוא ולקבל באתר? חשוב לנו לבוא ולשמוע מכם מה אתם רוצים. זה מאד מאד יעזור לנו לבוא ולקבל את ההחלטות לגבי איזה הדרכות אנחנו הולכים לבנות או איזה אנשים אנחנו הולכים להביא כדי שיעבירו את ההדרכות האלה, את הקורסים האלה, את הסדנאות האלה, את כל הדברים שיבואו ויעזרו לכם, שאתם בסופו של דבר רוצים.

אז תגיבו לנו פה בתגובות ממש בכמה מילים, לא צריך להיות משהו מסובך, תכתבו לנו מה אתם הייתם רוצים ללמוד, במה אתם מתמקדים עכשיו, אולי מה הבעיה הכי גדולה שלכם בנושא מסוים. לאו דווקא אמזון. זה יכול להיות כל דבר, ממש כל דבר שעולה לכם בראש, אם זה התנהלות כספית, עסקים, קידום, שיווק, פרסום, התפתחות אישית, יוגה, כתיבה. כל דבר שאתם רק רוצים ללמוד עליו, תכתבו עליו בתגובות ואנחנו נדאג להביא את המרצים הטובים ביותר, את היזמים הטובים ביותר, את האנשים בעלי הידע הטוב ביותר ולהציע להם לבוא ולהעביר סדנה באתר, קורס באתר, תוכן טוב באתר בשבילכם.

זה חשוב לנו. אנחנו מודים לכם. אז ניפגש בקרוב ותכתבו לנו פה בתגובות. תודה.

יש לך שאלה בנושא אמזון? הוסף אותה בתגובות מתחת לסרטון ונענה עליה בוידאו הבא שלנו.

רוצים לקבל עוד פרטים בנושא מסחר באמזון? הנה מספר המלצות בחינם:

1. 12 השלבים על-פיהם פעלנו ובעזרתם הגענו ל-$6000 במכירות באמזון בתוך חודשיים בלבד!

צפה כעת בחינם: http://sosimple.co.il/cs

2. הדרכה בחינם! איך למכור מוצרים פיזיים באמזון ולייצר מכונת מכירות אוטומטית משלך, מבלי להתעסק עם מלאי, שילוח ושירות לקוחות

צפה כעת בחינם: https://goo.gl/zSdVLM

3. עשה לנו לייק לעמוד הפייסבוק כדי לקבל להצטרף לשידורים החיים שלנו בפייסבוק סביב אמזון:https://www.facebook.com/sosimple4u/

4. עקוב אחרי הערוץ שלנו ביוטיוב כדי לקבל סרטונים מעניינים נוספים בכל יום:

https://www.youtube.com/channel/UCjx-on4RcEzQWY3_GwrrmXw?sub_confirmation=1

5. הצטרף לקהילת המוכרים העצומה של האקדמיה לאמזון של SoSimple (עם קרוב ל 6000 אנשים ויםםם של תוכן טוב ועדכונים חמים!)

https://www.facebook.com/groups/sosimpleOpen/

0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר