איך להשיק את המוצר שלך באמזון עם ויראל לאנצ’? 0

פורסם בתאריך October 31st, 2017 על-ידי Lior Connelly

החל משנת 2016 חודש אוקטובר אמזון החליטו לעצור את כל מה שקשור במועדוני reviews. כלומר, עד אז היית יכול לבוא ולתת 100 יחידות, 200 יחידות, אלף יחידות מהמוצר שלך ולצפות לקבל בחזרה באזור ה-70-80% ביקורות. זו הייתה דרך מספר אחת בתקופה דאז לבוא ולהגדיל ביקורות. היום אין דבר כזה יותר.

היום אתה לא יכול לתת למישהו את המוצר שלך ושהוא ישאיר לך ביקורת בחזרה. זה מה שקרה באוקטובר 2016. שנה, מאז ועד היום, fast-forward, דברים טיפה התאזנו. כלומר, היום כמעט ואין יותר מועדוני reviews, אבל מה שכן יש, מתי כן טוב ולבוא לעשות חלוקה למוצר שלך? בדרך כלל אם אתה רוצה לבוא ולקבל ביקורת, אין לך מה לעשות עם המצב הזה יותר, זה כבר לא יעזור לך, אבל למה אנשים באים ועושים חלוקה למוצר שלהם?

אז התשובה היא: מכיוון שזה עוזר להם לבוא ולקבל בוסט בקידום, בתוצאות החיפוש באמזון. זאת אומרת, אנחנו בעצם גורמים לאנשים לבצע קנייה במסה גדולה שפרושה על פני מספר ימים או אפילו מספר שבועות, מעל הממוצע קניות של שאר המתחרים שלנו. אנחנו מבצעים חלוקה בצורה הזאת של 50 יחידות, 100 יחידות, שאנחנו מחלקים על פני שבוע-שבועיים וכך אנחנו בעצם מגדילים את קצב המכירות של המוצר שלנו והאפקט הישיר של הדבר הזה הוא קידום בתוצאות החיפוש באמזון למילות מפתח ספציפיות, מה שהחלטנו לבוא ולחלק בעבור המילים האלו.

מה זה אומר? זה אומר ששאר המתחרים שלכם מוכרים כל יום 20 יחידות ביום ואתם מכרתם עד עכשיו 10 יחידות ביום. פתאום אתם באים ומוכרים 30 יחידות או אפילו יותר. אמזון מסתכלים על זה בצורה של “וואו, המוכר הזה מוכר יותר טוב, אז שווה לי לבוא ולקדם אותו מעל המתחרים.” כי בסופו של דבר זה מכניס יותר כסף לכיס של אמזון, אוקיי? יש לאמזון מאות פקטורים שמשפיעים על האלגוריתם שלהם לקידום המוצר שלך, אבל מן הסתם הפקטור של מכירות הוא עומד כנראה, אי אפשר לדעת את זה בוודאות, אבל הוא עומד כנראה בראש הרשימה של מה מקדם, מה מניע את המוצר שלך. כמובן שיש אחוז המרה, אחוז הקלקה, סשנים, כמות גולשים שמגיעים לעמוד שלך, יש הרבה מאד פקטורים שמשפיעים, כמה שאלות יש לך, כמה שיתופים עושים לך לעמוד ועוד המון המון דברים, אבל מכירות זה הדבר הכי הכי חשוב ולכן, אם אתם נתקלים במצב שבו המוצר שלך מדוכדך מאחור, אתם לא מצליחים לקדם אותו, הדבר הכי חשוב שאתם צריכים להתמקד בו זה מכירות.

ואיך משיגים מכירות היום בצורה הכי טובה? יש כל מיני שירותים שקיימים, יש zone blast, אפשר לעשות חלוקות ב-Tomoson, שזה קצת בעייתי, עדיף לא לעשות את זה. אבל, יש שירות היום שנותן את הפתרון המושלם, שאנחנו באופן אישי משתמשים בו וגם ממליצים עליו לתלמידים שלנו, שנקרא ויראל לאנצ'.

זה שירות שפשוט עושה את כל העבודה עבורכם והוא גם עוזר לכם לבוא ולקבל החלטה כמה יחידות אתם צריכים לחלק בכל יום ואיך לפרוש את זה, מה קצב הפרישה. זאת אומרת, הם עושים את כל עבודת המחקר בעבורכם. כמובן שאתם יכולים להחליט האם ללכת על זה או לא על פי מה שהם אומרים, אבל הם נותנים לכם את ההמלצה על בסיס הידע שלהם, על בסיס כל הניסיון שהם צברו סביב כל ההשקות שהם עשו למתחרים. הם יודעים בדיוק מה עובד ומה לא.

ובעצם ברגע שאתם מתחילים להשתמש בויראל לאנצ' זה עולה לכם 250 או 300 דולר ובנוסף אתם מחליטים כמה יחידות אתם מחלקים וכמובן על כל יחידה שאתם מחלקים אמזון יגבו את העמלה שלכם. אז תעשו את החישוב כמה זה הולך לעלות לכם, וכן, זה יגיע לכם לכמה אלפי דולרים, אבל בשורה התחתונה זה משתלם לטווח הרחוק. כי אולי באותו חודש אתם תהיו במצב שאתם במינוס, בגירעון בחשבון ותגידו: “מה זה, אנחנו במינוס. מה אתם רוצים ממני?” אבל אנחנו תמיד אומרים: “ההסתכלות היא לטווח הרחוק.” תסתכלו לטווח הרחוק וככה תרוויחו. בסדר?

וברגע שהמוצר שלכם יגיע לאזור של המקומות הראשונים בעמוד הראשון, תשימו לב, אחוז ההמרה שלכם גם צריך להיות כמובן טוב וכשיש לכם את זה ועוד זה, הלקוחות פשוט ימשיכו לקנות מכם, את תקבלו יותר חשיפה, אנשים יותר יכירו אתכם ויקנו מכם וכך בעצם אתם תגרמו לכדור השלג להמשיך ולהתגלגל, אתם “תיתקעו” במקומות הראשונים וזו יכולה להיות אחלה של מקפצה.

לכן, אם אתם מרגישים שהמוצר שלכם תקוע, אתם לא יודעים מה לעשות איתו, תשתמשו בויראל לאנצ'. זה יעזור לכם מאד לבוא ולקדם את המוצר שלכם, לתת לו בוסט טוב וחיובי.

נתראה בטיפ הבא. ביי-ביי.

יש לך שאלה בנושא אמזון? הוסף אותה בתגובות מתחת לסרטון ונענה עליה בוידאו הבא שלנו.

רוצים לקבל עוד פרטים בנושא מסחר באמזון? הנה מספר המלצות בחינם:

1. 12 השלבים על-פיהם פעלנו ובעזרתם הגענו ל-$6000 במכירות באמזון בתוך חודשיים בלבד!

צפה כעת בחינם: http://sosimple.co.il/cs

2. הדרכה בחינם! איך למכור מוצרים פיזיים באמזון ולייצר מכונת מכירות אוטומטית משלך, מבלי להתעסק עם מלאי, שילוח ושירות לקוחות

צפה כעת בחינם: https://goo.gl/zSdVLM

3. עשה לנו לייק לעמוד הפייסבוק כדי לקבל להצטרף לשידורים החיים שלנו בפייסבוק סביב אמזון:https://www.facebook.com/sosimple4u/

4. עקוב אחרי הערוץ שלנו ביוטיוב כדי לקבל סרטונים מעניינים נוספים בכל יום:

https://www.youtube.com/channel/UCjx-on4RcEzQWY3_GwrrmXw?sub_confirmation=1

5. הצטרף לקהילת המוכרים העצומה של האקדמיה לאמזון של SoSimple (עם קרוב ל 6000 אנשים ויםםם של תוכן טוב ועדכונים חמים!)

https://www.facebook.com/groups/sosimpleOpen/

0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר