מה זה ספליטלי? 0

פורסם בתאריך October 17th, 2017 על-ידי Lior Connelly

שלום חברים, כאן אורי פירוז והיום רציתי לדבר איתכם על משהו.

והמשהו הזה אומר זה חוק המספרים הקטנים. זה אומר שמה אם הייתם יכולים לדעת שתמונה A עובדת יותר טוב מתמונה B במוצר שלכם? או כותרת X יותר טובה מכותרת Y וגורמת לאנשים יותר לקנות? נגיד, אם מכותרת X קונים אחד ל-10, מכותרת Y קונים 2 או 3 אנשים מתוך 10. מה אם הייתם יכולים לדעת אם X יותר טוב מ-Y בצורה מוחלטת? אם הייתם יכולים לדעת את זה, הייתם יכולים להשתפר. ואם הייתם יכולים להשתפר, הייתם יכולים לדעת מה משפיע. כי ברגע שאתם יודעים מה משפיע אתם יכולים להשתפר. ולצערי, לא הרבה אפשרויות מאפשרים לנו לבוא ולמדוד את אחוזי ההמרה שלנו או את אחוזי המכירה שלנו באמזון.

קרא עוד

הקמת חנות Shopify לעשיית כסף בשיטת הדרופ שיפינג 0

פורסם בתאריך October 16th, 2017 על-ידי Lior Connelly

היי, שלום חברים. כאן אורי פירוז. ואני כל היום שומע shopify, shopify, shopify. אנשים מדברים על shopify, אנשים רוצים לפתוח חנות ב-shopify, אנשים רוצים לדעת איך פותחים חנות ב-shopify ואיך מתחילים למכור ב-shopify.

קרא עוד

היי, שלום חברים. כאן שוב אורי פירוז והיום רציתי לדבר איתכם מדוע מוצר מנצח היום חשוב יותר מאי פעם ואיך פותרים באמת את בעיית ה-reviews, כי בסוף reviews חשובים. מי שיגיד לכם שלא, זה לא נכון. חשוב שיהיה איזה authority למוצר. ה-reviews מייצגים authority, מייצגים חשיבה וקונים, קוני עבר. ואיך פותרים את הבעיה הזאת כשבעצם קשה להשיג reviews היום?

קרא עוד

היי, שלום חברים. כאן אורי פירוז. לא מזמן פגשתי חבר ילדות, שממש כשהייתי בתחילת דרכי, עוד כשמכרתי באיביי, עוד לפני שמכרתי באמזון, אני זוכר שהוא ישב והתעניין איתי בכל התחום של איביי ואיך עושים, ואיפשהו הדברים התמסמסו. אני הייתי אז בצבא והוא גם היה בצבא, אבל היינו דווקא די קרובים, די מיודדים, והתחלנו את הנושא הזה ביחד.

קרא עוד

קצת עליי – מה הוביל אותי למכור באמזון? 0

פורסם בתאריך October 10th, 2017 על-ידי Lior Connelly

לפני 10 שנים בערך אני מכרתי באיביי. ככה התחלתי בעצם את המסע שלי בעולם המסחר באינטרנט. בעצם מתוך הבית של ההורים הייתי בא ומוכר נרגילות, למי שלא יודע. בעצם הפכתי את החדר שלי למחסן של נרגילות. הייתי נוסע פעם בחודש לכפר יאסיף בצפון ולכל מיני כפרים נוספים בצפון ולוקח את הרכב של אבא שלי ומפוצץ אותו בציוד, בסחורה, בנרגילות, בכל דבר שרלוונטי לנושא.

קרא עוד

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר