למכור את ה”למה” במוצר שלכם באמזון 0

פורסם בתאריך January 9th, 2019 על-ידי ronenmalka5@gmail.com

מבוא שלום וברוכים הבאים לסדרת הכתבות שלי בנושא שיפור אחוזי ההמרה למוצר שלכם באמזון אני הולך לרשום את סדרת הכתבות האלו בצורה דיי מפורטת כך שאם תעקבו אחרי כל השלבים שאני הולך לציין בסדרת הכתבות שלי אני מבטיח (ומאמין) שלא תהיו מאוכזבים. אני אנסה לרשום את סדרת הכתבות שלי בצורה של קורס כתוב ולכן אני […]

קרא עוד

Package Insert הוא אחד הכלים הכי שנויים במחלוקת בסל הכלים של סלרים.היום רוב הסלרים משתמשים ב- PACKAGE INSERT בעיקר כדי לבקש ביקורות מהלקוחות שקנו מהם בשיטות עקלקלות.למרות האיסורים במדיניות של אמזון לעשות את זה רוב הסלרים ממשיכים לעשות את זה כי הם יודעים שהנספח הפנימי בתוך המוצר שלהם באמזון הוא הנקודת מגע הכמעט יחידה לדבר […]

קרא עוד

אמזון מהר מאוד הבינו שהם נמצאים בבעיה שצוברת תאוצה ועלולים לאבד את האמון של המוכרים Prime שהם הגרעין הקשה שהעלה את אמזון לגדולתו.​ הנה מה שהם עשו כדי לפתור את זה..

קרא עוד

בסדרת הכתבות הקרובה הרכבתי לכם מדריך שהולך להעיף את המכירות שלכם ויותר חשוב את הרווחיות של המותג שלכם הרבה מעבר למה שדמיינתם..
ומה המוכרים של 2019 צריכים לעשות שיווקית לפני המכירה ואחרי המכירה כדי להפוך את עצמם ואת המותג שלהם במציאות החדשה להיות מכונת מכירות אוטומאטית שמביאה תוצאות.

קרא עוד

רק מי שמבין מהיכן אמזון בא – ואיך הגענו עד הלום – יוכל להבין לאן ללכת! ואיך אפשר לייצר קידום אפקטיבי למותג שלו פרטים בפוסט הבא..

קרא עוד

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר