קצת עליי – מה הוביל אותי למכור באמזון? 0

פורסם בתאריך October 10th, 2017 על-ידי Lior Connelly

מה הוביל אותי למכור באמזון?

 

לפני 10 שנים בערך אני מכרתי באיביי. ככה התחלתי בעצם את המסע שלי בעולם המסחר באינטרנט. בעצם מתוך הבית של ההורים הייתי בא ומוכר נרגילות, למי שלא יודע. בעצם הפכתי את החדר שלי למחסן של נרגילות. הייתי נוסע פעם בחודש לכפר יאסיף בצפון ולכל מיני כפרים נוספים בצפון ולוקח את הרכב של אבא שלי ומפוצץ אותו בציוד, בסחורה, בנרגילות, בכל דבר שרלוונטי לנושא.

אחר כך הייתי לוקח את כל הציוד הזה, מגיע הביתה, לוקח את המצלמה המצ’וקמקת שהייתה לי, מצלם את כל אחד מהפריטים, עורך את זה בפוטושופ. לא ידעתי פוטושופ. ככה למדתי פוטושופ, אגב. עורך אותם בפוטושופ וככה בניתי את החנות שלי באיביי, חנות שבעצם כל המוצרים יושבים אצלי במחסן.

הלכתי לאיזה מחסן ואמרתי לו: “אחי, תן לי פצפץ.” אז הוא הביא לי פצפץ משהו אימתני כזה, גדול, כי כל הציוד שלי שביר. נתתי לו איזה 150 שקל, הוא הביא לי פצפץ. לא היה לי ממש מקום בחדר. הייתי ישן איתו כפיות במיטה.

וככה למעשה התחלתי את המסע שלי בעולם המסחר באינטרנט. זה התחיל מאיביי. הייתי גם בין החלוצים הראשונים באיביי. בלי שידעתי בכלל מה אני עושה באתי והתחלתי למכור. הייתי מוכר בהתחלה 100 דולר, 500 דולר, 1,000 דולר בחודש, 2,000 דולר בחודש, 5,000 דולר בחודש. הגעתי למצב שאני עושה פתאום 5,000 דולר בחודש. הגעתי למצב שאני עושה 10,000 דולר בחודש. כמובן כהכנסה, לא כרווח. הרווח מאיביי היה יותר זעום, אבל מכיוון שהייתי מוכר את המוצרים בעצמי, אז הרווח שלי היה יותר גדול. לא הייתי עושה דרופ-שיפינג, לפחות לא בהתחלה.

מעוניין להקים עסק מצליח ורווחי באמזון במטרה להחליף את ההכנסה הקיימת ולשפר את איכות החיים?

הצטרף אלינו להדרכה אינטרנטית מיוחדת בה נראה לך...

איך להגיע באמזון ל-$8000 במכירות בכל חודש, בתוך 3 חודשים ועם מוצר אחד בלבד?

==> לחץ כאן כדי לשריין מקומך (מספר המקומות מוגבל)

* הוובינר יוצא לדרך בעוד 3 ימים ורוב המקומות כבר נתפסו

 וככל שהמכירות גדלו, ככל שכמות ההזמנות גדלו, והייתי כמובן גם שכיר באותה תקופה, העבודה הייתה יותר קשה. ללכת לפני העבודה ולעמוד בתורים הארוכים של הדואר, ולארוז לפני זה את הסחורה ולעטוף אותה ולגרום שהדברים לא יישברו. לפעמים כן היו דברים נשברים, כל הכדים היו נשברים ואנשים היו שולחים לי אותם בחזרה ולא הייתי יודע מה לעשות עם כל הדבר הזה והגעתי למצב שאני כבר עובד יותר קשה מכל הדבר הזה והייתי חייב לבחור אם אני מחליט שזה העיסוק שלי מעכשיו, איביי, ובזה אני מתעסק ולעזוב את העבודה כשכיר, או להמשיך את העבודה כשכיר ולחכות שמשהו אחר יבוא.

ואני כמובן החלטתי להמשיך כשכיר. לא יודע אם זה כמובן, אבל אני החלטתי שאני לא מוכן להיות משועבד לעסק של עצמי. כלומר, אם אני באותו יום לא אוכל לעבוד, כי אהיה בחופשה, אז לא יהיה מי שינהל את העסק. חשבתי שאני רוצה עסק אחר. עוד לא הכרתי את אמזון יותר מדי, לפחות לא כאפשרות למכור בה. אבל, החלטתי שאמתין שיגיע משהו יותר טוב ובאמת זה מה שעשיתי. המתנתי ולא עבר הרבה זמן ובאמת גיליתי שאמזון זה אחלה של כלי לבוא ולייצר בו מכירות, לבוא ולנסות למכור שם והחלטתי לעשות ניסוי.

מה שעשיתי זה פשוט לקחת… היה לי סט של דיסקים של ברנרד בושארד. אם לא מכירים אותו, הוא אחד הדוברים הגדולים בעולם בכל מה שקשור למנטליות ולהתפתחות אישית ולשיווק, והוא שלח לי פעם איזו חבילה של 6 דיסקים ב-20 דולר. אמרתי, “יאללה, בוא ננסה למכור אותה באמזון.”

ונרשמתי לאמזון כמוכר, שלחתי להם את זה למחסנים, לשירות FBA שלהם, ששוב לא ממש הבנתי מה הדברים ואיך זה בדיוק, אבל שלחתי להם את זה. והשתלטתי על ה-buy box של איזה מוכר ולא עבר הרבה זמן ובום, המוצר שלי נמכר ב-160 דולר, 159 דולר ליתר דיוק. והרווח שעשיתי מזה היה באזור ה-80 דולר אחרי עמלות של אמזון. זה היה פשוט מדהים, כי פתאום בלי לעשות יותר מדי עשיתי 80 דולר, ואמזון הם אלה ששולחים את המוצר ללקוח, אמזון הם אלה שמטפלים בכל שירות הלקוחות, בכל ההתעסקות שמסביב. זה פשוט היה מדהים.

השלב הבא, מה שעשיתי לאחר מכן, כי כל כך התלהבתי, זה לשלוח עוד כמה מוצרים ואז אמרתי: “אוקיי, מה השלב הבא שלי? איך אני בא וממנף את זה הלאה?” ופניתי באותה תקופה לחברת סטרטפ שהיה להם מנעולים. הם מכרו מנעולים עם איזה שהוא פטנט משלהם. באתי ואמרתי להם: “תקשיבו, בואו נעשה שת”פ. אני אבוא ואמכור לכם את הסחורה. אני אקח את הרווח שלי, אתם תיקחו את הרווח שלכם.” והם כמובן הסכימו. מה יש להם להפסיד? ובחצי שנה שלאחר מכן ייצרתי עבורם מכירות בסדר גודל של… אני חושב זה היה 5,000 דולר, משהו כזה, שזה לא משהו מטורף, אבל ככה זה התחיל. אז גדלתי ממכירה אחת ל-5,000 דולר.

השלב הבא כבר היה להביא מותג משלי, כי שוב, האבולוציה של הדברים ככה התפתחו. והבאתי מותג משלי ופה כבר בום, דברים התפוצצו. פה כבר העלייה הגדולה, ההכנסות, הגדילה המטורפת. פשוט לא יכולתי להאמין לסכומים שהייתי מייצר כל חודש, ואנשים לא היו מאמינים לי בכלל, אז הפסקתי לספר לאנשים על המספרים האלה, כי אנשים פשוט לא היו מאמינים למספרים האלה. לכן כל כך רציתי, כמו שסיפרתי, רציתי שותף. רציתי להכיר מישהו שיכול לבוא ובאמת להבין את מה שאני מדבר ולא רק להתלהב ו-“בוא תלמד אותי, בוא…” או מישהו אחר שהיה אומר: “עזוב, אחי, אתה מדבר שטויות. מה אתה מבלבל את השכל? אין דבר כזה לייצר הכנסות בסכומים כאלה. אנחנו עובדים פה קשה.” גם לא היה לי ממש נעים ולבוא ולדבר על זה, למען האמת. כשאתה בא ואתה עושה 5 ו-6 ספרות בחודש בדולרים ומצד שני מישהו בא ומנסה לגרד את ה-7,000 שקל נטו בחודש, קשה לבוא ולדבר על זה. זה לא נעים. וככה באמת הכרתי את אורי, כי איתו היה נוח וקל לדבר על זה. וזה בעצם הסיפור שלי.

ככה הדברים התפתחו מבחינתי. ומה שאני בא להגיד זה, שגם אם הדברים לא הולכים לכם בתור התחלה, תמשיכו עם החזון שלכם, תמשיכו עם הדרך שאתם מאמינים בה. יש משפט מהתורה שאומר: “בדרך שבה אדם הולך בה מוליכים אותו.” זה אומר שאם תמשיכו לצעוד בדרך הזו, בדרך שאתם מאמינים בה, הדברים יתכוונו, אם אתם מאמינים או לא, הדברים יתכוונו מלמעלה לכך שיביאו אתכם לאן שאתם רוצים, לאן שאתם צריכים להגיע, תגיעו למחוז חפציכם.

לכן, תמשיכו להתמיד. תמשיכו להגיד לא לרוב הרעשים שמסביב ולהתמקד במה שאתם באמת רוצים. תדעו מה אתם רוצים, תלכו אחרי החלומות שלכם, כי חלום זה סך הכול מטרה שעוד לא הושגה. תאמינו בזה, תתמקדו בדברים שאתם אוהבים וכמו שאנחנו הבאנו את הפריצה שלנו, ככה גם אתם יכולים להביא את הפריצה שלכם.

המון בהצלחה. אוהב אתכם ונתראה בסרטון הבא. ביי-ביי.

יש לך שאלה בנושא אמזון? הוסף אותה בתגובות מתחת לסרטון ונענה עליה בוידאו הבא שלנו.

רוצים לקבל עוד פרטים בנושא מסחר באמזון? הנה מספר המלצות בחינם:

1. 12 השלבים על-פיהם פעלנו ובעזרתם הגענו ל-$6000 במכירות באמזון בתוך חודשיים בלבד!

צפה כעת בחינם: http://sosimple.co.il/cs

2. הדרכה בחינם! איך למכור מוצרים פיזיים באמזון ולייצר מכונת מכירות אוטומטית משלך, מבלי להתעסק עם מלאי, שילוח ושירות לקוחות

צפה כעת בחינם: https://goo.gl/zSdVLM

3. עשה לנו לייק לעמוד הפייסבוק כדי לקבל להצטרף לשידורים החיים שלנו בפייסבוק סביב אמזון:https://www.facebook.com/sosimple4u/

4. עקוב אחרי הערוץ שלנו ביוטיוב כדי לקבל סרטונים מעניינים נוספים בכל יום:

https://www.youtube.com/channel/UCjx-on4RcEzQWY3_GwrrmXw?sub_confirmation=1

5. הצטרף לקהילת המוכרים העצומה של האקדמיה לאמזון של SoSimple (עם קרוב ל 6000 אנשים ויםםם של תוכן טוב ועדכונים חמים!)

https://www.facebook.com/groups/sosimpleOpen/

שתף את האהבה

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם

*

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר