מהי כמות המכירות היומית הצפויה בחודשיים הראשונים? 0

פורסם בתאריך September 3rd, 2017 על-ידי Lior Connelly

השאלה: אנחנו מתלבטים אם להזמין במשלוח הראשון בין 300 ל-500 יחידות. השיקולים הם חיסכון משמעותי בהשקעה כספית, כמובן לעומת מניעת מצב שבו נגמרת לנו הסחורה והמשלוח השני עוד לא הגיע. מה ניסיונכם, סטטיסטית, לגבי כמות מכירות יומית בחודש או בחודשיים הראשונים? – יואב

התשובה:

יואב, זו שאלה שהיא נכונה, אבל יש לה יותר מדי אלמנטים שאתה צריך לקחת בחשבון כמו מה קצב המכירות הצפוי לך. לדעת אם בכלל למוצר יהיה ביקוש או שלא יהיה ביקוש.

אתה בדרך כלל מזמין מוצרים בהתאם לביקוש הצפוי או למחקר מוצר. אז תתחיל ממחקר מוצר, זה מאד מאד חשוב.

מה גם, חשוב לי להגיד באנקדוטה שאמזון בסופו של יום הוא שותף שלך. שותף שלך בעסק שלך. וככל שאתה מזמין קצת מוצרים, אמזון לא יהיה לו אינטרס לבוא ולקדם אותך. רוב האנשים לא יודעים את זה. אז אנשים אומרים: ‘מה, אני אזמין 10, 2 יחידות, 5 יחידות.’ ובדרך כלל אמזון לא ממש באים ועוזרים לך לקדם ככל שהכמות שלך נמוכה. אנחנו ממליצים להזמין בין 500 ל-1000. שוב, זה תלוי מאיזה מוצר ומה קצב המכירות. אבל מאד מאד חשוב להבין שככל שתזמין יותר יחידות, ככה אמזון יסתכלו עלייך כ-seller, seller רציני וגם יעזרו לך לקדם את המוצר שלך.

רוב האנשים עושים את הטעות הכי פדחתית ופשוט מזמינים יחידות בודדות או רק כמה מאות. ככל שאתה תהיה seller יותר גדול, שמזמין יותר יחידות, ככה לאמזון יהיה אינטרס לבוא ולקדם אותך. כי זה ילחץ להם במחסן ויהיה להם אינטרס להוציא אותך החוצה. רוב האנשים לא מכירים את מה שאני אומר לך כרגע ואני אשמח אם יכירו.

וזהו. שיהיה בהצלחה. תצטרך לעשות את השיקול הנכון כמה להזמין. אם אתה כל כך בטוח שהמלאי שלך ייגמר, אז בכל אופן, יש רק חוק אחד לגבי מלאי: אסור שהוא ייגמר. אם הוא נגמר אז אכלת אותה. עדיף שלא ייגמר, אז מחקר מוצרים. בוא נחזור למקורות.

שיהיה בהצלחה.

גם לכם יש שאלות בנושא אמזון? תרגישו חופשי לשאול אותן בתגובות פה מתחת לסרטון ואנחנו כמובן נשמח לענות לכם על השאלה שלכם באופן ישיר בסיבוב הבא.

יש לך שאלה בנושא אמזון? הוסף אותה בתגובות מתחת לסרטון ונענה עליה בוידאו הבא שלנו.

רוצים לקבל עוד פרטים בנושא מסחר באמזון? הנה מספר המלצות בחינם:

1. 12 השלבים על-פיהם פעלנו ובעזרתם הגענו ל-$6000 במכירות באמזון בתוך חודשיים בלבד!

צפה כעת בחינם: http://sosimple.co.il/cs

2. הדרכה בחינם! איך למכור מוצרים פיזיים באמזון ולייצר מכונת מכירות אוטומטית משלך, מבלי להתעסק עם מלאי, שילוח ושירות לקוחות

צפה כעת בחינם: https://goo.gl/zSdVLM

3. עשה לנו לייק לעמוד הפייסבוק כדי לקבל להצטרף לשידורים החיים שלנו בפייסבוק סביב אמזון:https://www.facebook.com/sosimple4u/

4. עקוב אחרי הערוץ שלנו ביוטיוב כדי לקבל סרטונים מעניינים נוספים בכל יום:

https://www.youtube.com/channel/UCjx-on4RcEzQWY3_GwrrmXw?sub_confirmation=1

5. הצטרף לקהילת המוכרים העצומה של האקדמיה לאמזון של SoSimple (עם קרוב ל 6000 אנשים ויםםם של תוכן טוב ועדכונים חמים!)

https://www.facebook.com/groups/sosimpleOpen/

שתף את האהבה

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם

*

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר