אנשים מצטערים על דברים שלא עשו מאשר על דברים שעשו ונכשלו בהם 0

פורסם בתאריך October 11th, 2017 על-ידי Lior Connelly

אנשים מצטערים על דברים שלא עשו מאשר על דברים שעשו ונכשלו בהם

היי, שלום חברים. כאן אורי פירוז. לא מזמן פגשתי חבר ילדות, שממש כשהייתי בתחילת דרכי, עוד כשמכרתי באיביי, עוד לפני שמכרתי באמזון, אני זוכר שהוא ישב והתעניין איתי בכל התחום של איביי ואיך עושים, ואיפשהו הדברים התמסמסו. אני הייתי אז בצבא והוא גם היה בצבא, אבל היינו דווקא די קרובים, די מיודדים, והתחלנו את הנושא הזה ביחד. היו לנו הרבה רעיונות, אבל איכשהו הדברים התמסמסו. אני זוכר שנפגשנו בצבא בקורס מ”כים אם אני לא טועה. הוא שאל אותי: “אורי, איך הולך?” ואני אמרתי לו: “תשמע, לא משהו. אני עשיתי ככה, נפלתי, הפסדתי פה קצת כסף, שם קצת כסף.” ואני לא זוכר מה הוא אמר לי, אבל אני זוכר משהו אחד שהוא אמר לי בגדול: “תשמע אחי, עזוב. זה לא יעבוד. הדבר הזה כבר לעוס ולא נראה לי שיש אפשרות לבוא ולהצליח בכל זה.” ואני חושב שכל שנה אני ממשיך ושומע את אותו דבר: השוק רווי, אי אפשר לעשות את זה. כל שנה. כל שנה כבר מאה שנה אני שומע את אותו הדבר.

ואת האמת, בפגישה שהייתה לי איתו ממש שבוע שעבר, הוא אמר לי: “וואלה, תאמין לי. איזה באסה. היום אני תקוע בעבודה, אני עובד קשה, אני סובל. אורי, וואלה, בא לך לבוא וללמד אותי? אני יודע שהולך לך טוב. אני יודע שאתה עושה מזה הרבה כסף. אני יודע שאתה מתפרנס מזה יפה. בא לך לבוא וללמד אותי? אני מה זה מצטער שפעם שעברה לא התחלתי ולא השקעתי ולא נתתי את כל כולי. אם הייתי נותן, בטח הייתי איפה שאתה”.

וזה מוביל אותי בעצם לאיזה מוסר השכל קטן. ואני באמת רואה את זה. זה לא איזה משהו שאני מחדש לכם, אבל אנשים לא מצטערים על מה שהם עשו. הם מצטערים על מה שהם לא עשו. ואני רואה את זה אצל עצמי, אני רואה את זה אצל כל אחד. אני שומע את זה מהרבה-הרבה אנשים: “וואלה, תאמין לי, אני חשבתי על הדבר הזה עוד לפני שהם הציעו את זה, אני ידעתי שיוציאו דבר כזה, אני ידעתי שזה יהיה גדול.” אבל יש את ההבדל הענק הזה בין ידעתי לבין עשיתי. חבר’ה, תעשו ולא תצטערו שלא עשיתם, לא תצטערו שהדברים לא נעשו. תעשו ואז לא תצטערו שלא עשיתם, כי בסוף כשתגיעו למצב שישאלו אתכם, “על מה אתה מצטער?” אני מבטיח לכם שזה לא יהיה על דברים שעשיתם, אלא על דברים שלא עשיתם.

שיהיה בהצלחה.

יש לך שאלה בנושא אמזון? הוסף אותה בתגובות מתחת לסרטון ונענה עליה בוידאו הבא שלנו.

רוצים לקבל עוד פרטים בנושא מסחר באמזון? הנה מספר המלצות בחינם:

1. 12 השלבים על-פיהם פעלנו ובעזרתם הגענו ל-$6000 במכירות באמזון בתוך חודשיים בלבד!

צפה כעת בחינם: http://sosimple.co.il/cs

2. הדרכה בחינם! איך למכור מוצרים פיזיים באמזון ולייצר מכונת מכירות אוטומטית משלך, מבלי להתעסק עם מלאי, שילוח ושירות לקוחות

צפה כעת בחינם: https://goo.gl/zSdVLM

3. עשה לנו לייק לעמוד הפייסבוק כדי לקבל להצטרף לשידורים החיים שלנו בפייסבוק סביב אמזון:https://www.facebook.com/sosimple4u/

4. עקוב אחרי הערוץ שלנו ביוטיוב כדי לקבל סרטונים מעניינים נוספים בכל יום:

https://www.youtube.com/channel/UCjx-on4RcEzQWY3_GwrrmXw?sub_confirmation=1

5. הצטרף לקהילת המוכרים העצומה של האקדמיה לאמזון של SoSimple (עם קרוב ל 6000 אנשים ויםםם של תוכן טוב ועדכונים חמים!)

https://www.facebook.com/groups/sosimpleOpen/

שתף את האהבה

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
0 תגובות

השאר תגובה

כתובת המייל לא תפורסם

*

התחבר לאזור האישי

הזן פרטים

אני מאשר את תנאי השימוש באתר